13:02:00 1399/2/29

تهیه تونل ضدعفونی برای بازیکنان پرسپولیس/ سرخ‌ها در آزمایشگاهمسئولان باشگاه پرسپولیس برای شروع تمرینات تیم فوتبال این باشگاه تدابیر بهداشتی لازم را در نظر گرفته اند.

 علیرضا حقیقت درباره اقدامات این باشگاه برای مقابل با شیوع کرونا در تمرینات تیمی و هنگام برگزاری بازی های پرسپولیس در لیگ برتر گفت: منتظر ابلاغ پروتکل‌های بهداشتی و پزشکی برای شروع تمرینات و بازی‌ها هستیم اما رأسا نیز اقدام و برنامه‌ریزهای خود را داریم.

پزشک پرسپولیس ادامه داد: فارغ از پروتکل‌ها که باید ابلاغ بشود، امروز قرار است تصمیم بگیرند که برای نمونه‌گیری و آزمایش از اعضای تیم‌ها به چه ترتیب عمل خواهد شد. ما منتظر اعلام هستیم تا اقدام لازم برای اجرای آن را انجام بدهیم. البته فارغ از این مساله، از روزهای قبل هماهنگی‌هایی داشتیم و آزمایشگاهی را برای این منظور در نظر گرفته‌ایم و بررسی بازیکنان در اولویت کار ما قرار دارد.

پزشک تیم فوتبال پرسپولیس خاطرنشان کرد: همچنین تونل ضد عفونی را سفارش داده‌ایم که آماده شده است و در ورزشگاه شهید کاظمی نصب می‌شود. اقدام مورد نیاز از جمله دستکش، ماسک و مواد ضد عفونی کننده را نیز به باشگاه اعلام کرده‌ایم که در اختیار تیم قرار خواهد گرفت.

0
0

نسخه قابل چاپ

از سراسر وب

نظر ها