10:14:10 1398/9/11

تمجید والورده از مسی بعد از برتری مقابل اتلتیکوبارسلونا با تک گل لیونل مسی توانست اتلتیکومادرید را شکست دهد و به صدر جدول صعود کند. ارنستو والورده پس از بازی گفت: سه امتیاز مهم را به دست آوردیم. در واندا متروپولیتانو، هر تیمی آزار می‌بیند. با این حال ما تحمل کردیم. تلاش کردیم بازی خودمان را به نمایش بگذاریم و حریف ما را در ضد حمله‌ها شگفت زده نکرد. در نیمه نخست اتلتیکو ما را آزار داد. آنها در ۲۰ دقیقه نخست به ما ضربه زدند با این حال توانستیم به بازی برگردیم. در نیمه دوم بازی بیشتر در اختیار ما بودیم اما اتلتیکو قدرت زیادی دارد.

مارک آندره تراشتگن توانست دو بار دروازه بارسلونا را نجات دهد. سرمربی آبی اناری در این رابطه اظهار کرد: در میدان دو دروازه‌بان وجود دارد که می‌توانند معجزه کنند و از آنها انتظار می‌رود که اجازه ندهند توپ از خط عبور کند.

سرمربی بارسلونا در ادامه به بازیکنان تیمش اشاره کرد و گفت: همه تیم را دوست داشتم. باید به مجموع بازیکنان در یک بازی توجه داشت. اتلتیکو تیم بزرگی است و توانستیم با گذشت زمان بازی بهتری به نمایش بگذاریم. نمی‌خواهیم زمانی که پیروز شدیم به نکات منفی فکر کنیم.

والورده افزود: امروز خواهیم داد مسی چرا حرف بیشتری برای گفتن دارد. در هر صورت در بازی‌هایی که برابر است و در سطح بالایی برگزار می‌شود داشتن مسی یک امتیاز بالاست.

جرارد پیکه در نیمه دوم آسیب دید و مجبور شد زمین را ترک کند. سرمربی بارسلونا درباره وضعیت مدافع اسپانیایی اظهار کرد: او در شرایط خوبی قرار دارد. می‌توانست به بازی ادامه دهد اما نمی‌خواستیم در رابطه با او ریسک کنیم.

آنتوان گریزمان به عنوان بازیکن بارسلونا به واندا متروپولیتانو برگشت. سرمربی اسپانیایی درباره عملکرد مهاجم فرانسوی تیمش گفت: خوب بازی کرد. بازی سختی از لحاظ جو ورزشگاه بود. کمی او را هو کردند. در هر صورت من او را خوب دیدم، جنگید و تلاش کرد. یک فرصت داشت و به عنوان بازیکنی که برای نخستین بار به ورزشگاه سابقش برگشت خوب کار کرد.

والورده در پایان اظهار کرد: سه امتیاز مهم به دست آوردیم اما با رئال مادرید در امتیاز برابر هستیم. فاصله‌ها در جدول نزدیک است. هنوز راه زیادی باقی مانده است و میان تیم‌ها فاصله چندانی وجود ندارد. این برد مانند زمانی که سال گذشته توانستیم در نوکمپ اتلتیکو را شکست دهیم تعیین کننده نبود.

0
0

نسخه قابل چاپ

از سراسر وب

نظر ها