18:30:33 1397/8/11

به خاطر اعتراض به داوری عذرخواهی می کنم

تقوی: می توانیم تاکتیک های مختلفی را اجرا کنیمتقوی به خاطر اعتراضاتش به داور، عذرخواهی کرد.

به گزارش نوداد نیوز ، سرمربی تراکتورسازی در نشست خبری پس از دیدار با پیکان گفت:  یکی از مهمترین موضوعاتی که همه را اذیت می‌کند مشکلات داوری است. ممکن است من در جریان بازی به داور اعتراض کنم، من بابت اعتراضاتی که به داور کردم از او عذرخواهی می‌کنم حتی اگر اشتباه هم قضاوت کرده باشد، من از او عذرخواهی می‌کنم. ما اعتراضی به داوری نداریم و بنده معتقدم که داور هرچه می‌گوید درست است و تحت هر شرایطی باید به داور احترام بگذاریم اما به این هم معتقدم که باید همان‌طور که فوتبالمان پیشرفت می‌کند، داوری هم باید ارتقا پیدا کند.

طرفداران تراکتور: تراکتورسازی تبریز همه جا تماشاگر دارد، برخلاف اینکه عده‌ای می‌گفتند ما تیم نیستیم و فقط چند مهره داریم، من می‌گویم که ما یک تیم هستیم. من به بازیکنانم افتخار می‌کنم. آنها برای یکدیگر بازی کردند. ممکن است ما بازی بعدی را ببازیم اما اعتقاد دارم که روح تیمی که تراکتورسازی باید داشته باشد امروز داشتیم. بازیکنان ما امروز ۱۲۰ درصد بازی کردند.

اشتباه فروزان: فروزان مقصر روی گل پیکان اشتباه نکرد. فوتبال بازی اشتباهات است، من از فروزان ناراحت نیستم بلکه مهم این است که بعد از آن صحنه او توانست خودش را کنترل کند. طبیعی است که دروازه‌بان ما اشتباه کرده است اما موضوع مهم اینجاست که او خودش را بعد از گل نگه داشت و این یعنی همان روحیه تیمی که گفتم تراکتور دارد. ما امروز سعی کردیم تا حدودی متفاوت با بازی‌های گذشته‌مان بازی کنیم و خوشحالم که بچه‌ها امروز خواستند فوتبال بازی کنند.

تاکتیک های مختلف: من فقط همین را می‌دانم که بازیکنانی داریم که با توجه به حضور آنها هر لحظه می‌توانیم تاکتیک‌های مختلفی را اجرا کنیم. برخلاف آن‌که خیلی‌ها می‌گفتند که ما تیم نیستیم اما امروز می‌توانم بگویم که ما یک تیم هستیم. قبل از این هم تیم بودیم و آن را امروز به خوبی نشان دادیم.

0
0

نسخه قابل چاپ

از سراسر وب

نظر ها