16:08:32 1399/10/24

تغییر مأموریت در شرکت سروش همراه؛ سلام به بازار نرم افزاربا تصمیم هیأت مدیره آریاهمراه، شرکت سروش همراه که پیش از این در حوزه سرویس های ارزش افزوده فعالیت می کرد، با تغییر مأموریت، وارد بازار نرم‌افزار کشور شده است

.

به گزارش نوداد نیوز، سروش همراه از شرکت های زیر مجموعه آریا همراه به شمار می آید که در سال 87 با هدف توسعه سرویس های ارزش افزوده در زمینه فناوری همراه تاسیس شد.

با تغییر سیاست های رگولاتوری در حوزه سرویس های ارزش افزوده، آریا همراه نیز مأموریت این شرکت را تغییر داد.

علی نوری، مدیرعامل آریا همراه در این خصوص به نوداد نیوز می گوید: بنده اعتقاد دارم آینده بازار ایران در حوزه نرم افزار است.تجربه و دانش آریا همراه در حوزه زیرساخت و شبکه و مرکز داده بوده و هست و شرکت توجه جدی به نرم افزار نداشت گرچه کارهایی به صورت جسته و گریخته در این حوزه در آریا همراه انجام می شده.

وی می افزاید: با توجه به محدود شدن کسب و کار در حوزه سرویس های ارزش افزوده یا همان VAS و اینکه فعالیت در این بخش دیگر موضوعیت نداشت، هیات مدیره به این نتیجه رسید که در سروش همراه تغییر ماموریت ایجاد کند و ضمن جدا کردن فعالیت های نرم افزاری از ساختار آریا همراه، این فعالیت ها را در سروش همراه متمرکز کند.

مدیر عامل آریا همراه ادامه می دهد: به هر حال، هم کسب و کار نرم افزاری با کسب و کار شبکه و زیر ساخت متفاوت است و هم فرهنگ سازمانی حاکم بر این حوزه ها. با این تصمیم توسعه کسب و کار در حوزه نرم افزار که در استراتژی آریا همراه دیده شده، با جدیت بیشتری دنبال می شود.

هاشم حبیبی،رییس هیات مدیره آریا همراه نیز در این باره به خبرنگار نوداد می گوید: آریا همراه کارهای جدیدی شروع کرده، یکی از این حوزه های جدید، نرم افزار است.آریا همراه ماموریت یکی از شرکت های تابعه خود را نرم افزار تعیین کرده.این شرکت وظیفه اش تولید نرم افزارهای ماموریتی و نه عمومی است.امیدواریم این شرکت که تازه فعالیت خود را در این حوزه شروع کرده سال آینده بیاید در فضای نرم افزار کشور و در راستای اهداف و استراتژی آریا همراه در این حوزه به وظایف خود عمل کند.

حسین اسپنانی،مدیرعامل شرکت سروش همراه نیز با بیان اینکه سروش همراه شرکت شناخته شده ای در ارائه سرویس های ارزش افزوده با اپراتورها بود، به خبرنگار نوداد می گوید: با تغییر رویکرد حاکمیت در حوزه سرویس های ارزش افزوده، این بازار جمع شد و شرکت آریا همراه، به درستی تغییر رویکرد را برای سروش همراه اعمال کرد و ماموریت شرکت را به حوزه نرم افزار تغییر داد.

2
0

نسخه قابل چاپ

از سراسر وب

نظر ها