10:44:28 1397/9/13

تغییرات مهم در استقلال به خاطر دو ملی پوش!با نزدیک شدن به زمان اعلام لیست و آغاز اردوی تیم ملی با وینفرد شفر صحبت شده تا جایگاه ۲ بازیکن استقلال در تیم ملی تثبیت شود.

به گزارش نوداد نیوز، سیدحسین حسینی و پژمان منتظری ۲ بازیکنی هستند که مدتهاست در ترکیب استقلال قرارنگرفته اند و از سویی جانشین های آنها عملکرد بدون نقصی در یک ماه گذشته به جا گذاشته اند.

در واقع استقلال در آخرین مسابقه ای که حسینی و منتظری را در ترکیب داشت در خانه به سپاهان باخت و پس از آن گلی دریافت نکرده است.

 تیم ملی طبیعی است با ۳ دروازه بان و ۴ مدافع وسط و ۲ مدافع راست به جام ملتهای آسیا برود و کار پژمان منتظری سخت تر از حسینی است.

در پست مدافع وسط سید مجید حسینی، روزبه چشمی، محمدحسین کنعان یزادگان، مرتضی پورعلی گنجی و... رقبای منتظری هستند و برای بازی در پست مدافع راست صادق محرمی، وریا غفوری و رامین رضاییان مشغول رقابت با یکدیگر هستند.

شنیدیم شفر برای بازی استقلال با سپیدرود رشت یا پدیده مشهد از حسینی و منتظری در ترکیب استفاده می کند تا اگر آنها جایگاهشان در تیم ملی متزلزل شد سرمربی استقلال را مقصر ندانند و افت روحی شان به این تیم لطمه نزند.

1
0

نسخه قابل چاپ

از سراسر وب

نظر ها