10:09:02 1397/5/17

تصویری تازه از "مارگو رابی" در آخرین اثر تارانتینومارگو رابی اولین تصویر از خود در فیلم روزی روزگاری هالیوود را در صفحه اینستاگرامش منتشر کرد.او در این فیلم نقش بازیگر و مدل دهه ۶۰، شارون تیت، را که توسط خانواده منسون در سال ۱۹۶۹ کشته شد،ایفا می کند.

به گزارش نوداد نیوز، رابی در کنار دی‌کاپریو، برد پیت، آل پاچینو و خود تارانتینو (کارگردان فیلم) به ایفای نقش می‌پردازد.

بازیگران پر تعداد این فیلم عبارتند از: لئوناردو دی‌کاپریو، برد پیت، مارگو رابی، برت رینولدز، تیموتی اُلیفانت، مایکل مدسن، تیم روث، دیمین لوییز، لوک پری، امیل هیرچ، داکوتا فانینگ، کلیفتون کالینز، کیث جفرسون، نیکلاس هاموند، جیمز مارسدن، جولیا باترز، اسکوت مک‌نیری و آل پاچینو.

داستان این فیلم، تابستان ۱۹۶۹ لس‌آنجلس را نشان می‌دهد و به زندگی بازیگر مرد تلویزیون به نام ریک دالتون با بازی دی‌کاپریو می‌پردازد که در سریال وسترن موفقی بازی کرده و به دنبال راهی برای ورود به صنعت فیلم‌سازی است. کلیف بوث با بازی برد پیت که بدل‌کار اوست نیز به دنبال همین است. قتل وحشتناک شارون تیت و چهار دوست او توسط پیروان فرقه چارلز منسون بن مایه اصلی داستان است.

این اولین فیلم تارانتینو بر اساس داستان واقعی است، فیلم Inglorious Basterds درباره جنگ جهانی دوم بود و رهبران اصلی آن آدولف هیتلر و وینستون چرچیل بودند اما ماجرای واقعی نبود.

تولید فیلم "روزی روزگاری در هالیوود" در لس‌آنجلس توسط سونی پیکچرز آغاز گردیده و قرار است ۹ اوت ۲۰۱۹ اکران شود.

0
0

نسخه قابل چاپ

از سراسر وب

نظر ها