16:11:32 1398/1/26

ترابی: پیراهن تیمی را می پوشم که از کودکی عاشقش بودمنمایش تحسین برانگیز مهدی ترابی در ترکیب پرسپولیس با به ثمر رساندن یک گل برابر سایپا تکمیل شد.

به گزارش نوداد نیوز، ترابی که به عقیده بسیاری از هواداران شاه ماهی نقل و انتقالات زمستانی بود کم کم دارد در ترکیب پرسپولیس به یک مهره کلیدی تبدیل می شود.او در بازی با سایپا با به ثمر رساندن یک گل زیبا و یک پاس گل بهترین بازیکن زمین بود. خودش می گوید: من هر چه دارم از سایپا است و خودم را مدیون این تیم می دانم اما الان با افتخار پیراهن تیمی را می پوشم که از کودکی عاشقش بودم و آرزو می کردم روزی در آن بازی کنم.به نظرم گل زدن برای پرسپولیس مزه دیگری دارد.امیدوارم روند خوبمان را تا سومین قهرمانی پرسپولیس ادامه دهیم.

ترابی ادامه می دهد: پرسپولیس 5 فینال دیگر را پیش رو دارد و سایر تیم ها منتظر قهرمانی ما نمی مانند و برای توقف ما تلاش می کنند.فشردگی بازی ها بسیار سخت است و فشار زیادی به بازیکنان وارد شده اما ناچاریم بازی کنیم.ما مسئولیت بزرگی در برابر هواداران پرسپولیس داریم و حق نداریم پا پس بکشیم. امیدوارم با قهرمانی همه خستگی ها از تنمان بیرون برود.

ترابی درباره حریف بعدی یعنی ذوب آهن نیز گفت: ذوب آهن تیم با کیفیتی است و نتایج خوبی در لیگ و آسیا کسب کرده است. بازی سختی است اما ما برای برد به میدان می رویم.در هر شهری که می رویم هواداران ستون تیم ما هستند و حضور آنها باعث دلگرمی است.آنها تحت هر شرایطی از بازیکنان و تیم حمایت می کنند که بسیار برایم ارزشمند است.

0
0

نسخه قابل چاپ

از سراسر وب

نظر ها