12:13:34 1398/2/24

قهرماني در روز آخر هم شيرين است

ترابی: اگر قرار بود براي مساوي بازي كنيم، حالا صدرنشين نبوديمپرسپولیسی ها منتظر فقط یک امتیاز از جم هستند تا قهرمان لیگ برتر شوند.

به گزارش نوداد نیوز، تنها یک امتیاز از دیدار برابر پارس جنوبی می تواند کار را برای قهرمانی پرسپولیس تمام کند.مهدی ترابی در خصوص این دیدار می گوید: تمام تمركزمان روي بازي پنج شنبه است، پارس جنوبي تيم بسيار خوبي است اما ما پرسپوليس هستيم و بايد دنبال 3امتياز اين بازي باشيم.انشاالله كه قهرمان مي شويم.ما مي توانستيم دو، سه هفته زودتر به قهرماني ليگ برسيم ولي بدشانسي و خستگي اجازه اين كار را نداد. حالا هم اتفاقي نيفتاده با یك بازي خوب، كار را تمام مي كنيم. در اين 6 بازي واقعا كار سختي داشتيم. گاهي براي یك بازي فقط یك جلسه تمرين و ریكاوري برگزار كرديم و به ميدان رفتيم.هواداران نگران نباشند قهرماني در روز آخر هم شيرين است. پرسپوليس در همه ديدارهايش براي برد به زمين مي رود. اگر قرار بود براي مساوي بازي كنيم، حالا صدرنشين جدول نبوديم.من كه يادم نمي آید برانكو از بازیكنان خواسته باشد براي یک امتياز بازي كنند.

ترابی ادامه می دهد: ثبات تيم برانكو و مديريت خوبي كه دارد در كنار تلاش بازیكنان و حمايت هواداران، دلايل اصلي موفقیت های پرسپولیس در چهارسال گذشته بوده است.انشالله در شهر جم، قهرماني مان را قطعي می كنيم،بعد از آن است که همه برنامه هاي ما براي جشن قهرماني را خواهند دید.

0
0

نسخه قابل چاپ

از سراسر وب

نظر ها