14:24:48 1397/5/17

باشگاه ترکیه ای علیپور را هم می خواهد

ترابوزان به دنبال آقای گل پرسپولیسباشگاه ترابوزان اسپور، يكي از مطرح ترين باشگاه هاي سوپرليگ تركيه به باشگاه هاي ايراني رحم نمي کند.

به گزارش نوداد نیوز، آنها مثل كساني كه به گنج رسيده اند، بازيكنان مطرح ايران را يكي يكي مي قاپند و مي برند. بعد از جذب وحيد اميري، ترابوزان موفق شد يكي از بهترين مدافعان ايران در روسيه يعني سيدمجيد حسيني را جذب كند. آنها با باشگاه استقلال چالش بزرگي براي جذب او داشتند ولي در نهايت موفق شدند اين بازيكن را ببرند.بعد از اميري و حسيني،نوبت به مرتضي پورعلي گنجي رسيد. مرتضي هم در آستانه امضاي قرارداد با ترابوزان است. روز گذشته رسانه هاي تركيه اي نوشتند اين بازيكن هم به جمع آنها ملحق مي شود. با حضور او باشگاه تركيه اي در جذب ايراني ها هت تريك مي كند اما اگر فكر مي كنيد مرتضي آخرين بازيكني است كه دست رويش گذاشته اند، اشتباه مي كنيد! باشگاه ترابوزان كه فهميده با جذب ايراني ها مي تواند چه پتانسيل كشف نشده اي را شكوفا كند و ايراني ها را به سمت باشگاه خود بكشد، حالا در تلاش است تا آقاي گل ايران را هم جذب كند! منابع تركيه اي خبر داده اند ترابوزان در تلاش است تا علي عليپور را هم جذب كند و به اين بازيكن پيشنهاد داده است. آنها مي خواهند مهاجم قرمزها و آقاي گل فصل قبل ليگ برتر را به خدمت بگيرند.

علي در فصل جديد و تا اينجاي كار هنوز موفق نشده گلي براي قرمزها بزند ولي همه مي دانند او چه مهاجم موقعيت شناسي است. ترابوزان از خريد دو بازيكن ايراني تا اينجاي كار كاملاً راضي است. هم اميري و هم حسيني از جمله بازيكناني هستند كه باشگاه اعتقاد دارد مي تواند خيلي زود با فروش شان پول زيادي به جيب بزند. مرتضي هم كه آينده دارترين مدافع ايران است و قطعا پتانسيل بازي در باشگاه ها و ليگ هاي بزرگتر را دارد. عليپور هم بازيكني آينده دار است كه ترابوزان تصور مي كند با خريد او مي تواند به سود خوبي برسد. باشگاه تركيه اي مثل باشگاه شارلوا فهميده مي تواند بازيكنان ايراني را با رقم هاي نه چندان بالا جذب كند و در ادامه آنها را با قيمت هاي خوبي بفروشد.البته تركيه اي ها به مراتب پول بهتري نسبت به بلژيكي ها مي دهند.

0
0

نسخه قابل چاپ

از سراسر وب

نظر ها