20:49:28 1397/11/18

می خواهم برای موفقیت استقلال کار کنم

تبریزی: خیلی تحت فشار بودمتبریزی پس از دیدار برابر پیکان صحبت هایی را مطرح کرد.

به گزارش نوداد نیوز ، مهاجم گلزن استقلال گفت: خیلی تحت فشار بودم و همیشه هواداران از من حمایت کردند ولی خوشحالی نکردن بعد از گلم بیشتر برای احترام به ایام شهادت حضرت فاطمه (س) بود و دلیل خاص دیگری نداشت.

* همه مهاجمانی که در استقلال هستند قابلیت‌های بالایی دارند اما مهم موفقیت استقلال است و همه تلاش می‌کنند تا استقلال به جایگاه اصلی‌اش برسد.

* در جریان این موضوعات نیستم, فقط می‌دانم سر رضایت نامه توافقاتی شده بود و چک‌هایی داده شده اما خیلی در جریان نیستم. الان می‌خواهم فقط برای موفقیت استقلال کار کنم و هدفی جز این ندارم.

* همه تلاشم را در نیم فصل اول کردم اما الان هم من و هم تیم قدم اول را محکم برداشتم. همه بازیکنان در استقلال خیلی صمیمی هستند و هیچ مشکلی در این تیم وجود ندارد.

* هدف‌مان قهرمانی است و همه تلاش‌مان را می‌‌کنیم تا موفق شویم. با توجه به اینکه مهاجمان خوبی داریم کار من در استقلال خیلی سخت است. همه تلاش‌‌مان را می‌کنیم و فرقی نمی‌کند چه کسی گل‌ بزند یا بازی کند. ما یک تیم هستیم و همه بر موفقیت استقلال تلاش می‌کنیم.

* من خیلی از سوی رسانه‌ها تحت فشار بودم. هرجا که از من حرفی بود می‌گفتند بازیکن میلیاردی در صورتی که سایر بازیکنان هم همینطور هستند, من حتی دستمزدم از دورانی که ذوب‌آهن بودم کمتر است. به خداراشکر توانستم گل بزنم اما همیشه هواداران واقعاً از من حمایت کردند. یکی از زیبا‌ترین صحنه‌های زندگی‌ام این بود که بعد از بازی با سپیدرود دیدم همه دارند در اینستاگرام از من حمایت می‌کنند. همه تلاشم را برای تیم می‌کنم, مهم نیست چه کسی گل می‌زند و مهم موفقیت استقلال است.

0
0

نسخه قابل چاپ

از سراسر وب

نظر ها