14:23:07 1398/9/9

تازه ترین اخبار از سریال پایتختنویسنده فصل دو و سه سریال «پایتخت» گفت: دو سه جلسه برای مذاکره به دفتر تهیه کننده رفتم و در جریان قصه قرار گرفتم، اما طرفین یکسری شرایط مادی و معنوی داشتند که بعد از دو سه بار مذاکره به توافق نرسیدیم.

حسن وارسته نویسنده فصل‌های سریال‌ «پایتخت ۱،۲،۳» گفت: من و مرحوم خشایار الوند از افرادی بودیم که در بیشتر فصل‌های پایتخت حضور داشتیم.

وی با اشاره به همکاری به عنوان نویسنده با گروه تولید «پایتخت» ادامه داد: برای نگارش فصل پنج و شش تماس‌های متعددی از سمت گروه برای شروع همکاری داشتم. طبیعتا سرعت من و خشایار در نگارش این نوع سریال‌ها بالاتر بود و لحن و شخصیت‌ها را نیز به خوبی می‌شناختیم.

نویسنده سریال «بچه مهندس» در ادامه افزود: برای نگارش فصل پنج به دلایلی نتوانستم گروه را همراهی کنم، اما برای فصل ششم مُجابم کردند که به گروه نگارش این سریال اضافه شوم.

وارسته در ادامه بیان داشت: حتی دو سه جلسه هم رفتم و در جریان قصه قرار گرفتم، اما طرفین یکسری شرایط مادی و معنوی داشتند که بعد از دو سه بار مذاکره به توافق نرسیدیم و همکاری مجدد ما با گروه «پایتخت» شکل نگرفت.

فصل شش سریال «پایتخت» به نویسندگی آرش صادقی در مرحله پیش تولید قرار دارد و به تازگی گروه تولید به همراه بازیگران اصلی به شیرگاه مازندران رفته‌اند. همچنین تا به حال ۷ قسمت از این سریال به نگارش درآمده است.

محسن تنابنده، احمد مهرانفر، ریما رامین‌فر، هومن حاجی عبداللهی، نسرین نصرتی، مهران احمدی، سارا و نیکا فرقانی اصل از بازیگرانی هستند که در فصل جدید این سریال حضور دارند. یکی از بازیگرانی که در فصل جدید پایتخت حضور ندارد علیرضا خمسه است.

0
0

نسخه قابل چاپ

از سراسر وب

نظر ها