10:58:58 1398/2/24

دوست دارم روزي روي نيمكت پرسپولیس بنشينم

تارتار: پرسپولیسی ام اما خیال سپاهانی ها راحت!پرسپوليس پس از تساوي داخل خانه با ماشين سازي تبريز حالا در آخرین ایستگاه به جم می رود تا با پارس جنوبی بازی کند.

به گزارش نوداد نیوز،  سرنوشت قهرماني پرسپوليس در گرو شكست نخوردن از تيمي است كه هدايت آن بر عهده يك پرسپوليسي است. مهدي تارتار سرمربی پارسی ها در این خصوص می گوید: من اهل فضاي مجازي نيستم اما به گوشم رسانده اند که چقدر مورد اهانت قرار گرفته ام.به من تهمت و افترا زده اند كه همه را به خدا واگذار مي كنم. من هرگز آبرو،حيثيت و اعتبار ورزشي ام را با چيزي عوض نمي كنم و در طول دوران ورزشي ام هرگز حق الناس نكرده ام. خيال همه به خصوص سپاهاني ها راحت باشد ما با شرافت جلوي پرسپولیس بازي خواهيم كرد.

تارتار ادامه می دهد: من پرسپوليسي هستم، همانطور كه اميرقلعه نويي و عليرضا منصوريان استقلالي هستند.من مهدي تارتار مثل همه بازيكنان سابق پرسپوليس دوست دارم اگر لياقت داشته باشم روزي روي نيمكت اين تيم بنشينم،اين آرزوي بزرگم است و برای رسیدن به خواسته ام بايد در چنين بازي هايي خودم را نشان بدهم و اينكه لياقت چنين پستي را دارم.به بازيكنانم گفته ام خدا خيلي به ما عنايت دارد که پنج شنبه نگاه همه ايران به شهر جم است. توجه همه كشور به اين بازي است و بازيكنانم فرصت خوبي دارند كه شايستگي خود را به فوتبال ايران نشان بدهند. اين بازي مي تواند برایمان يك سكوي پرش باشد.این را هم بدانید مكتب پرسپوليس هم فوتبال پاك است و با تمام وجود و انرژي بازي خواهند كرد.

0
0

نسخه قابل چاپ

از سراسر وب

نظر ها