18:13:23 1397/8/18

شاگردانم موقعیتی به پیکان ندادند

تارتار: برابر پیکان بازی بی نقصی ارائه کردیمتارتار از تلاش و عملکرد بازیکنانش تشکر کرد.

به گزارش نوداد نیوز ، سرمربی پارس جنوبی پس از پیروزی تیمش برابر پیکان گفت: قبل از اینکه درمورد بازی صحبت کنممی خواهم از هواداران بگویم که برای ما سنگ تمام گذاشتند. امیدوار در بازی‌های بعد هم بیایند و انرژی مثبت بدهند. این پیروزی را به آنها تقدیم می‌کنم. بازی بی‌نقصی ارائه کردیم. در نیمه اول به هدف خود رسیدیم و درنیمه دوم به گل‌های خود اضافه کنیم.

دیدار با پیکان: شاگردانم موقعیتی به پیکان ندادند. پیکان تیم قابل احترامی است و مربی کاربلدی دارد. جلالی استاد من است و دست تک تک بازیکنان تیمم را می‌فشارم که با وضعیت بد مالی با تمام توان بازی کردند. بازیکنان به قول ما فوتبالی‌ها امروزکار را در آوردند و خیلی خوب کار کردند تا این نتیجه حاصل شد.

عملکرد داور: تیم پیکان از ابتدای فصل بسیا کم گل خورده بود. وقتی ما در یک بازی می‌توانیم سه گل به آنها بزنیم نشان می‌دهد تیم خوبی هستیم. فکر نمی‌کردیم که بتوانیم سه گل به آنها بزنیم، اما حالا می‌گویم که توانایی زدن گل‌های بیشتری را هم داشتیم. در یک صحنه هم پنالتی به سود ما اعلام نشد، اما در مجموع داوری هم خوب بود.
حمایت مسئولان: در بازی‌های گذشته هم همین ترکیب را داشتیم. در هفته قبل اسیر اتفاقات فوتبالی شدیم. بازیکنانم در حمله و دفاع خوب کار کردند و از آنها تشکر می‌کنم. از رضائیان تشکر کردم و مدیریت هم تشلا می‌کند، اما همه مسئولان باید دست به دست هم بدهند تا تیم موفق شود. پارس جنوبی تنها تیم لیگ برتری استان است و همه باید کمک کنند.

0
0

نسخه قابل چاپ

از سراسر وب

نظر ها