11:46:54 1398/10/14

تارانتینو بعد از حرفهای گرتا گرویگ : در آستانه اشک ریختن هستم!پنج شنبه شب، سی و یکمین جوایز بین المللی پالم اسپرینگز در آمریکا برگزار شد.

گرتا گرویگ، بازیگر و فیلمساز جوان آمریکایی وقتی برای اهدای جایزه بهترین کارگردان به آقای تارانتیو روی صحنه رفت، درباره ی این فیلمساز به زیبایی سخن گفت. سخنانی که کوئنتین تارانتینو را احساساتی کرد.

گرویگ درباره تارانتینو گفت: «کوئنتین تارانتینو، طوری فیلم می سازد که انگار فیلم ها می توانند دنیا را نجات دهند. فیلم هایی که می توانند هیتلر را بکشند، برده ها را آزاد کنند و به شارون تیت، یک تابستان دیگر بدهند...او جوری فیلم می سازد که خود فیلم ها اهمیت دارند، طوری که انگار فیلم ها هم یک هنر والا هستند- که هستند، و هم یک هنر مردمی هستند- که هستند. فیلم هایش ژرف ترین حقایق را برای بزرگ ترین جمعیت ها به وسیله قهرمانان دلیر دروغین با چنان اعتماد به نفسی بیان می کنند که همه در آن به تجربه، به سوی بهتر شدن تغییر می کنند.»

پس از این معرفی ۶ دقیقه ای توسط گرتا گرویگ، تارانتینو احساساتی شد و گفت در آستانه اشک ریختن است.

تارانتینو برای تشکر از این سخنان گفت: او طوری درباره ی من صحبت کرد که من در دیوانه ترین رویاهای خودخواهانه ام، فکر می کردم کسی درباره ام صحبت کند. ازت ممنونم. اوه خدایا، ازت ممنونم. من به شوخی وقتی کسی می خواهد درباره ام صحبت کند، بهشان می گویم جوری صحبت کنید که انگار من مرده ام. و هیچ کس هیچ وقت این کار را نمی کند، تو این کار را کردی!

تارانتینو در این مراسم جایزه بهترین کارگردان سال را دریافت کرد.

0
0

نسخه قابل چاپ

از سراسر وب

نظر ها