13:03:02 1398/1/24

سرمربی جدید نامی جذاب برای فوتبال دوستان است

تاج خبر داد: قرارداد فدراسیون فوتبال با سرمربی جدید بسته شد!مدیران حال حاضر فوتبال ایران هرگز در شایعه پراکنی تبحر نداشته اند.

به گزارش نوداد نیوز، پس از رفتن کارلوس کی روش از ایران مسئولان حاضر در وزارت ورزش نام هایی را به زبان آوردند که هر عقل سلیمی می دانست حضور آن اسامی در ایران نه تنها واقعیت ندارد که خنده دار است. تا جایی که این موضوع دستمایه شوخی و خنده در فضای مجازی و شایعات زیادی پیرامون سرمربی بعدی تیم ملی مطرح شد.اما در این میان مهدی تاج و فدراسیون فوتبال بر خلاف مسئولان در وزارت ورزش تاکنون هیچ نامی را بر زبان نیاورده اند.

وینچنزو مونتلا اولین نامی بود که توسط معاون وزیر ورزش مطرح شد که اخیرا رسما با فیورنتینا قرارداد بست تا مشخص شود آنچه در وزارت ورزش گفته می شد شایعه ای بیش نبوده است. لوران بلان نام دیگری بود که وزارت نشینان مطرح کردند که از ابتدا هم بعید بود مرد مشهور فرانسوی با آن سابقه درخشان در منچستر و پاری سن ژرمن هدایت تیم ملی ایران را بر عهده بگیرد.

در این میان مهدی تاج رئیس فدراسیون فوتبال اما به هواداران وعده داد به زودی خبرهای خوبی درباره سرمربی بعدی تیم ملی خواهند شنید.وی با اشاره به اینکه تیم ملی ایران در فیفا دی بعدی در خرداد ماه سال 98 در بازی با کره جنوبی و سوریه با مربی جدید به میدان خواهد رفت و در یک جمع خصوصی به مهمان عالی رتبه اش گفت: خیال تان راحت قرارداد بسته شده است.

اینکه سرمربی تیم ملی چه شخصی است سوالی است که کسی از پاسخ آن خبر ندارد اما خبرها از فدراسیون حکایت از این دارد که مسئولان در روزهای پایانی سال 97 با دومربی از فرانسه و آلمان به جمع بندی نهایی رسیده اند.

گفته می شود سرمربی جدید نامی جذاب برای فوتبال دوستان خواهد بود.

0
0

نسخه قابل چاپ

از سراسر وب

نظر ها