13:35:10 1398/11/27

بیرانوند: هواداران پرسپولیس از کدام افت حرف می زنند؟هواداران پرسپولیس معتقدند عليرضا بيرانوند دچار افت شده است و رادو می تواند جانشین او درون دروازه ارتش سرخ باشد.

به گزارش نوداد نیوز، حالا در آستانه دیدار پرسپولیس برابر نماینده امارات در لیگ قهرمانان آسیا علیرضا بیرانوند در این خصوص می گوید: نمی دانم هواداران از کدام افت حرف می زنند.من اگر حرف منطقي باشد مي پذيرم اما برخي صحبت ها از روي بغض و كينه توزي است. من مي دانم چرا اين صحبت ها مطرح مي شود.فقط بدانید يكي آن بالا من را دوست دارد. قربان خدا بروم كه هميشه حواسش به بندگان خودش است. من در اين فوتبال زحمت كشيدم، پارتي نداشتم. بچه پولدار نبودم و فاميل يا دوست بانفوذي هم نداشتم. افتخار مي كنم لرستاني و شهرستاني هستم و شايد خيلي تكراري باشد كه بگويم از كجا و با تحمل چه مشقاتي به پيراهن تيم ملي رسيدم.

وی ادامه می دهد: تا به حال پيش نيامده يكي بگويد عليرضا بيرانوند مغرور شده است. واژه غرور اصلاً و ابدا براي من تعريف نشده است.جام جهاني برای من تمام شد و به تاريخ پيوست. اگر بخواهم در باد آن بازي بخوابم بايد بي خيال فوتبال شوم. من می‌دانم انتظارات بالا رفته است. اين را هم مي دانم وقتي تيمي گل مي خورد همه بازيكنان در آن مقصر هستند. من خيلي خودم را مقصر نمي دانم و معتقدم افت نكردم و خودم و مربيانم در تمرينات به خوبي اين موضوع را مي دانيم اما به هر حال يكسري ها هميشه هستند كه اين حرف ها را مي زنند. ايرادي هم ندارد هركسي م يتواند حرفش را بزند به شرط آنكه قصد و غرض نباشد.من براي همه منتقدان احترام قائل هستم.

بیرانوند افزود: من ماندم تا براي چهارمين بار با پرسپوليس قهرمان شوم و پوکر بزنم.هواداران پرسپوليس هميشه پاي من ايستاده اند و همینطور با آقا يحيي هم خيلي رودربايستي داشته و دارم.كاري كه انجام دادم دلي بود چون دوست داشتم بمانم. صد بار ديگر هم زمان به عقب برگردد باز هم همان تصميم را مي گيرم و تا پايان فصل در پرسپوليس مي مانم.هم مي خواهم قهرمان ليگ برتر شوم و هم پرسپوليس به مرحله بعدي ليگ قهرمانان آسيا صعود كند آن وقت با خيال راحت از هواداران با معرفت پرسپوليس خداحافظي خواهم كرد.

وی در پایان گفت: با تلاش بچه ها و حمايت ايراني هاي مقيم امارات در اين كشور براي شكست شارجه به ميدان خواهيم رفت.ما تمركز خودمان را روي بازي گذاشته ايم. اميدوارم با دست پر از امارات برگرديم.

1
1

نسخه قابل چاپ

از سراسر وب

نظر ها