13:17:24 1397/2/26

در پاسخ به منتقدان

بیرانوند: رونالدو سکوت کرده شما انتقاد می کنید؟!پرسپولیس با نتیجه ۲ بر یک از سد الجزیره گذشت و راهی مرحله یک هشتم پایانی لیگ قهرمانان آسیا شد. 

به گزارش نوداد نیوز، صعود پرسپولیس کم حاشیه نبود و طاقت هواداران را لبریز کرد. هواداران روی سکوها ب ه تعویض های برانکو اعتراض می کردند و از دست یکی  دو پرسپولیسی به دلیل دریافت گل معترض بودند. هواداران بیشتر از شجاع خلی لزاده و علیرضا بیرانوند شاکی بودند و نتیجه تساوی آنها را راضی نمی کرد اما گل سیدجلال ورق را برگرداند تا ورزشگاه غرق در شادی شود. با وجود برد سرخپوشان اما چند هوادار راضی نشدند و انتقادشان نسبت به خط دفاع و دروازه بان پرسپولیس را شخصاً به بیرانوند منتقل کردند.

هوادار معترض به بیرانوند گفت: «این طوری می خواهی مقابل رونالدو قرار بگیری؟ بعد می گویی چطوری کرررریس؟!  کی توپ آمد کی گل خوردی، این چه وضع دروازه بانی است؟ برخورد تند هوادار جوان پرسپولیس با واکنش بیرانوند مواجه شد و دروازه بان شماره یک تیم ملی گفت: رونالدو سکوت کرده، شما انتقاد می کنید؟ بیرانوند در ادامه برخورد زشت هوادار جوان را بی جواب گذاشت و ترجیح داد با طرفدارانش عکس سلفی بگیرد. از حق نگذریم بیرانوند با مهار توپ مبخوت، پرسپولیس را در بازی نگه داشت و روی گل اول هم دید کافی نداشت. با این وجود باید با دلیل انتقاد کرد نه با فحاشی و فریاد.

0
0

نسخه قابل چاپ

از سراسر وب

نظر ها