15:50:30 1398/4/18

بیرانوند دل سرمربی جدید پرسپولیس را هم برد / کالدرون:او واقعا هیولاستچندی پيش مصاحبه ای از مارك ويلموتس در رسانه ها منتشر شد كه از عليرضا بيرانوند، گلر تيم ملی ايران با عنوان هيولا  ياد شده بود.

به گزارش نوداد نیوز، اين جمله سرمربي تيم ملی در ستايش عملكرد بیرانوند در دو بازی دوستانه اخير برابر سوريه و كره جنوبي بود. حالا شنيديم گابريل كالدرون هم به همان نتيجه رسيده است. بيرانوند که دیرتر از بیقه به تمرینات پرسپولیس اضافه شد به قدری درخشان كار كرده كه کالدرون گفته است: اين گلر واقعا یك هیولاست!

بیرانوند این روزها آماده ترين بازیكن پرسپوليس در تمرينات اخير كالدرون بوده است. او که به اعتماد به نفس بالايی رسيده در تمرينات روی زمين و هوا مسلط نشان داده و شيرجه هايش با تحسين سرمربي آرژانتينی همراه بوده است. گفته می شود در جریان مذاکرات با کالدرون در ترکیه نیز او از مهار پنالتی رونالدو توسط بیرانوند یاد کرده است. در شایعه جدایی بیرانوند از پرسپولیس کالدرون از مديران باشگاه پرسپوليس خواست به هر شكل ممكن اين دروازه بان ملي پوش را حفظ كنند.

عليرضا بيرانوند ذخيره مناسبی هم به اسم بوژيدار رادوشوويچ دارد كه در فصول گذشته هر زمان لازم بوده با قدرت بازي كرده است. یادمان نرود كالدرون در اولين مصاحبه اش اعلام كرد فلسفه اش فوتبال تهاجمی است به شرط آن كه تيمش هم كلين شيت كند.پس با خیال راحت می تواند در پرسپوليس فلسفه فوتبالی اش را پياده كند.

0
0

نسخه قابل چاپ

از سراسر وب

نظر ها