19:26:35 1398/12/25

بیرانوند دلیل آنفالو کردن اینستاگرام باشگاه پرسپولیس را اعلام کردبیرانوند دلیل آنفالو کردن پیج اینستاگرامی پرسپولیس را فاش کرد.

به گزارش نوداد نیوز، دروازه بان پرسپولیس گفت:متاسفانه اینستاگرام باشگاه را به اسپانسر داده اند و یکسری آن را اداره می کنند انگار علم این کار را ندارند. اسپانسر باشگاه می آید با من مصاحبه کند و من شاید دو روز نخواهم مصاحبه کنم، یا حالم خوب نیست و یا دلم می خواهد تمرکزم برای بازی یا تمرین به هم نخورد. همین باعث می شود که من یک هفته می رفتم سرتمرین و می بینم پیج باشگاه حتی یک عکس هم از من نمی گذارد.

پدر و مادرم زنگ زده اند می گویند چه شده که تمرین نمی کنی!گفتند بچه ها می گویند که در عکس های تمرین تیم نیستی. این موضوع من را خیلی ناراحت کرد، من برای این تیم زحمت کشیدم و به این دلیل که در آن زمان نمی خواستم مصاحبه کنم چنین کاری را انجام دادند.

همه می دانند که من اگر علیرضا بیرانوند شدم به پشتوانه و انرژی هوادارها است و از همین جا می گویم قصدم خدای نکرده هیچ بی احترامی به  هواداران نبوده بلکه فقط یک مساله شخصی بود. من به این ایمان دارم  که اگر امروز در مسیری هستم که به روز به روز به آرزوهایم بیشتر می رسم مسلما به خاطر هواداران است که در همه جا برایم آرزوی موفقیت می کنند، به من روحیه می دهند و قلب نشان می دهند، چیزهایی می گویند که باعث پیشرفتم می شود.

بازهم می گویم وقتی دیدم به خاطر مصاحبه  نکردنم یا هردلیلی می خواهند من را مقابل هواداران قرار دهند برای اینکه خودم هر روز این صفحه را نبینم و حرص نخورم آن را آنفالو کردم. این صفحه داشت تمرکزم را به هم می زد و می دانستم این پیج دست اسپانسر است و الا من هیچ مشکلی با انصاری فرد نداشتم و اولین کسی بود که برای او آرزوی موفقیت کردم.

0
0

نسخه قابل چاپ

از سراسر وب

نظر ها