16:20:45 1397/11/16

کی روش از ریسک کردن گلر خوشش نمی آمد

بیرانوند: اگر سردار قبل از پنالتی روی مخم نمی رفت توپ را می گرفتمعلیرضا بیرانوند بدون شک یکی از بهترین های حال حاضر فوتبال ایران است.

 به گزارش نوداد نیوز، بیرانوند که در ماه های گذشته با گرفتن چند پنالتی در بازی های رسمی تیم ملی تبدیل به یکی از محبوب ترین بازیکنان تیم ملی شده است در خصوص اسامی جدیدی که درباره سرمربی گری تیم ملی اعلام می شود می گوید: من بازیکن و سرباز تیم ملی هستم و هر کسی در تیم ملی باشد با افتخار در کنارش کار خواهم کرد اما راستش وقتی این خبر (زیدان)راشنیدم باور نکردم و با بعضی بچه ها کلی خندیدم که زیدان مگر می آید منچستر را ول کند و به تیم ملی ما بیاید .

بیرانوند معتقد است رامین رضاییان بهترین کاشته زن ایران است و می گوید: رامین بهترین کاشته زن تیم ملی است که در تمرین ضرباتش را به گل تبدیل می کرد بعد هم سامان قدوس و احسان حاج صفی بودند که کاشته را بسیار ماهرانه می زدند.این را هم بگویم وحید امیری هم بدترین پنالتی زن ایران است .شما بنویسید این داداش ما پنالتی زن نمیشه که نمیشه.

بیرانوند که سابقه طولانی کار کردن با کی روش را دارد درباره او می گوید: کی روش یک روانشناس قوی و یک معلم بزرگ است که با تشویق هایش بارها به بازیکنانش انگیزه داده است.اما از ریسک کردن گلر هم خوشش نمی آید. در بازی با عمان یک سر توپ زدم که ایشان را بسیار ناراحت کرد.کی روش دیسیپلین تیمی داشت و تلاش می کرد همه بازیکنانش در آرامش باشند.ما همگی می دانستیم که حتی اگر قهرمان جام ملت ها هم شویم آقای کی روش می رود. برایش هرجایی که هست آرزوی موفقیت می کنم.

بیرانوند درباره آن پنالتی بازی با عمان و اشاره سردار آزمون به سمت ارسال پنالتی توسط کاپیتان عمانی ها توضیح می دهد: من اصلا سردار را ندیدم، تازه بعد بازی آن تصویر معروف را دیدم . لوپز مربی گلرهای تیم ملی در آنالیز به من گفته بود کانو ضربه های پنالتی اش را محکم و به سمت راست می زند. این بود که من هم سمت راست شیرجه زدم و خدا را شکر گرفتم. سردار نه تنها کمک نکرد که در بازی با ژاپن سر پنالتی با هم بحث مان شد.باز هم قبل بازی لوپز پنالتی زن ها را آنالیز کرد و من می دانستم کانو سمت چپ می زند. پس از اعلام ویدئو چک تصمیم گرفتم با قدرت به چپ شیرجه بزنم اما سردار اصرار داشت کانو وسط می زند که گفتم سردار روی مخم نرو! اما او باز تکرار کرد و من می گفتم سردار حالا یکبار دوربین تو را نشان داده روی مخ من نرو و متخصص پنالتی نشو! بازیکن ژاپنی که توپ را برداشت تمام تمرکزم به هم ریخته بود... بعد بازی به خودش هم گفتم که تو مرا بیچاره کردی سردار.. اگر قبل از پنالتی روی مخم نمی رفت توپ را می گرفتم.او ذهنم را خراب کرد بازیکن نباید برای دروازه بان توصیه ای داشته باشد .

بیرانوند در خصوص پرسپولیس می گوید: رابطه من با پرسپولیس و هوادارانش خوب و صمیمی است و مطمئن هستم بهترین اتفاقات در راه است.نمی دانم کی لژیونر شوم اما شک نکنید همه هواداران پرسپولیس هم از آن انتقال استقبال خواهند کرد و حتما اگر بخواهم بروم با رضایت باشگاه و هواداران خواهد بود.

0
0

نسخه قابل چاپ

از سراسر وب

نظر ها