16:13:09 1398/9/6

به قلعه نویی کاری نداشته باشید!استقلال به یک پیروزی فوق العاده ارزشمند دست پیدا کرد و توانست خودش را تا رتبه سوم بالا بکشد.

به گزارش نوداد نیوز، آبی پوشان حالا پس از بالغ بر 1300روز بالاتر از پرسپولیس قرار دارند و شنبه در صورت بردن سپاهان شرایط برایشان به معنای واقعی کلمه رؤیایی می شود چون از مجموعه ای ناکام شده در شهرآورد و نا امید، حالا به جایی رسیده اند که می توانند مدعی جدی قهرمانی قلمداد شوند.البته بازی با سپاهان حکم نبردی ۶ امتیازی دارد و قطعا حضور امیر قلعه نویی روی نیمکت طلایی پوشان اصفهانی هم بر دامنه حواشی کار می افزاید. اتفاقاً همین مسئله جزو نکات فوق العاده مهمی است که مسئولان استقلال روی آن تأکید دارند و به هیچ عنوان نمی خواهند شرایط از کنترل شان خارج شود.

چند بازیکن استقلال هنگام بازگشت به تهران در مورد نبرد شنبه با سپاهان حرف می زدند ولی مسئولان باشگاه با آنها اتمام حجت کرده و تأکید داشتند در مورد بازی با سپاهان مشکلی برای حرف زدن و مصاحبه کردن وجود ندارد ولی به هیچ عنوان در مورد شخص امیر قلعه نویی نباید حرف های تحریک آمیز بزنند چون اصلاً نمی خواهند با سرمربی اسبق خود وارد چالش شوند. امیر قلعه نویی همراه با استقلال ۳ بار قهرمانی در لیگ برتر را جشن گرفته است.

0
0

نسخه قابل چاپ

از سراسر وب

نظر ها