17:52:00 1398/11/26

بهنوش طباطبایی با سه نقش در «رادیو تئاتر» محمد رحمانیانمحمد رحمانیان نمایش «روزهای رادیو» را با بازی بهنوش طباطبایی در سه نقش از اول اسفندماه روی صحنه می‌برد.

 محمد رحمانیان قصد دارد نمایش جدید خود را با نام «روزهای رادیو» از یکم اسفندماه در پردیس تئاتر شهرزاد اجرا کند.

یکی از بازیگران این نمایش بهنوش طباطبایی است که پیش‌تر در چند کار رحمانیان از جمله «ترانه‌های قدیمی»، «سینماهای من»، «شب سال نو»، «آدامس‌خوانی»، «نام تمام مادران» و فیلم تئاتر «آیینه‌های روبرو» حضور داشته و حالا در «روزهای رادیو» سه نقش متفاوت را ایفا می‌کند.

قصه «روزهای رادیو» درباره یکی از گردانندگان رادیو از سال  ۱۳۱۹ تا ۱۳۳۹ در خلال حوادث سیاسی، اجتماعی، فرهنگی و... عاشقانه است.

پیش‌خرید اینترنتی بلیت‌های این نمایش از صبح امروز (۲۶ بهمن‌ماه) در سایت ایران نمایش آغاز شده و علاقه‌مندان می‌توانند علاوه بر مراجعه به سایت، به صورت حضوری هم بلیت‌های این نمایش را از گیشه پردیس تئاتر شهرزاد خریداری کنند.

طبق برنامه‌ریزی‌های انجام‌شده، این نمایش در سانس‌های ۱۸ و ۲۱ از تاریخ ۱ اسفندماه تا پایان امسال هر شب در سالن شماره یک پردیس تئاتر شهرزاد به صحنه خواهد رفت. 

هومن برق‌نورد، افشین هاشمی، احسان کرمی، لیلی رشیدی، بهاره افشاری، آرمین رحیمیان، فهیمه رحیم‌نیا، با هنرمندی بهنوش طباطبایی و با حضور مهتاب نصیرپور بازیگرانی هستند که در این نمایش به ایفای نقش می‌پردازند

0
0

نسخه قابل چاپ

از سراسر وب

نظر ها