12:48:26 1397/8/7

بهروز افخمی: برای بازگشت فراستی به "هفت" شرط گذاشتمبهروز افخمی می گوید که برای بازگشت فراستی به برنامه هفت با او حرف زده و به او گفته که باید یکی از برنامه هایش را رها کند.

به گزارش نوداد نیوز، او که قرار است از نیمه دیماه دوباره برنامه هفت را روی آنتن ببرد، در خصوص احتمال حضور مسعود فراستی، منتقد خبرساز دوره های قبل این برنامه می گوید: او الان دو برنامه روی آنتن دارد. من هم بیاورمش خود شما خبرنگارها می گویید مگر قحط الرجال است! الان او در کتاب‌باز هست و در شبکه ۴ هم اگر اشتباه نکنم سینما شب را دارد. به مسعود گفتم اگر می‌خواهد باشد ، باید اقلا یکی از این برنامه ها را نرود. البته وقتی با هم گپ زدیم ترجیحش این بود که برنامه‌هایش را ادامه دهد.

اینکه چرا افخمی از هفت رفت و حالا دوباره برگشته سوال خیلی ها است.خودش در این باره می گوید:

ماجرا این بود که همه حرف‌مان را درباره آن سبک سینمایی سیاه نما زده بودیم و حملات و انتقادهای مان را انجام داده بودیم اما حالا دیگر آن سبک از سینما این قدر جایگاهش را از دست داده که اکران هم نمی گیرند و این فیلم های کمدی جای شان را گرفتند. حالا آن آدم ها زور می زنند اما نوبت اکران هم بدست نمی آورند. برای همین ماندم که وقتی می رویم روی آنتن دقیقا چه باید بسازیم!»

0
0

نسخه قابل چاپ

از سراسر وب

نظر ها