11:31:36 1397/11/19

نشست خبری فیلم سونامی

بهرام رادان: رویای بازی در یک فیلم ورزشی را داشتمدر نشست خبری فیلم "سونامی" چه گذشت؟

حاشیه نشست

همبازی بودن میان رادان و صدیقیان که در این فیلم و در فیلم‌های دیگری هم تکرار شده است موضوع یکی از سوالات در نشست خبری این فیلم بود که پرسیده شد آیا یکی از این دو، وقتی در فیلمی نقش قبول می‌کند دیگری را هم پیشنهاد می‌دهد؟ که این سوال با ناراحتی بهرام رادان روبرو شد و گفت: ما سالهاست با هم دوست هستیم و خیلی اتفاقی در کارهایی همبازی بودیم و شاید این اتفاق چند سال دیگر اصلاً رخ ندهد.

حرفهای کارگردان

میلاد صدرعاملی درباره اشاراتی که به تقابل ورزشکاران ایرانی با رژیم صهیونسیتی در فیلم شد، بیان کرد: من در این فیلم خواستم از فاصله‌ای دورتر یک نگاه انسانی داشته باشم و رنج‌های قهرمانی در مسیر ورزشکاری را نشان دهم.

او درباره میزان حمایت پدرش از فیلم با توجه به حضورش در شورای حمایتی بنیاد سینمایی فارابی گفت: وقتی «سونامی» تصویب شد، پدرم در شورای حمایتی فارابی نبود. الان هم تا جایی که می‌دانم در شورا شرکت نمی‌کند و فقط یکی دو ماه حضور داشته است.‌

حرفهای بازیگران

بهرام رادان:در انتخاب نقش‌هایم سعی کرده ام به شعور مخاطب احترام بگذارم.با این حال هیچ گاه از خودم راضی نیستم و اگر چنین روزی برسد، روز مرگ هنری من است.

هر بازیگری با افزایش تجربه به تدریج تصمیم‌هایش به تمایلات‌اش نزدیک می‌شود. من در این سالها سعی کردم به شعور مخاطب احترام بگذارم ولی بعضی وقت‌ها اشتباه در انتخاب موجب اشتباهاتی می‌شود، من امسال سه فیلم داشتم که هر سه فرمی متفاوت داشتند و تلاشم را برای آن‌ها انجام دادم.

معمولاً تکواندوکاران در سن ۲۳ یا ۲۴ سالگی بازنشسته می‌شوند و من اگر وقت بیشتری برای تمرین داشتم، می‌توانستم از خودم راضی تر باشم چون رویای بازی دریک فیلم ورزشی از المپیک آتن با من بود.‌

علیرضا شجاع نوری: روزی که آقای صدرعاملی بزرگ (رسول صدرعاملی) به من گفتند پسرشان می‌خواهد فیلم بسازد، با خودم گفتم به هرحال دوست هستیم و اگر هم سوخت شد دیگر شده است، اما در حین کار متوجه فضای دیگری شدم و خوشحالم که شاهد تولد یک فیلمساز متفاوت خواهیم بود.

0
0

نسخه قابل چاپ

از سراسر وب

نظر ها