13:58:27 1398/3/20

بنتو: شناخت زیادی از ایران ندارمبنتو، سرمربی پرتغالی تیم ملی کره جنوبی، در کنفرانس خبری از بازی فردا مقابل ایران می گوید.

به گزارش نوداد نیوز،تیم ملی فوتبال ایران فردا سه‌شنبه ساعت ۱۵:۳۰ در سئول میهمان تیم ملی کره‌جنوبی است. کره‌ای‌ها از سال ۲۰۱۱ به این سمت قادر به کسب پیروزی مقابل ایران نشدند و تنها یک مساوی را مقابل ایران به دست آوردند.

گزیده حرفهای بنتو را در ادامه بخوانید:

ترکیب تیم: در بازی فردا می‌خواهم همان ترکیب اصلی و سیستم همیشگی خودمان را داشته باشیم. ما بعد از جام ملت‌های آسیا فرصتی برای تغییر تیم داشتیم و در تمام بازی‌های دوستانه سعی می‌کنیم سیستم‌ها و بازیکنان را محک بزنیم و برای شروع انتخابی جام جهانی در شرایط بسیار خوبی باشیم.

ایران: شناخت زیادی از تیم جدید ایران ندارم. می‌دانم که آن‌ها سرمربی خودشان را عوض کردند و با مارک ویلموتس کار می‌کنند. در بازی فردا تنها به کسب پیروزی فکر می‌کنیم و می‌خواهیم در کنار هواداران‌مان ایران را شکست دهیم.

ثبات در تیم ملی ایران:  فکر می‌کنم تیم ملی فوتبال ایران بعد از جام ملت‌های آسیا تغییراتی داشته است. فردا می‌خواهیم بازی خوبی ارائه دهیم و نتیجه خوبی هم به دست بیاوریم. ایران تیمی بود که مدت‌ها تغییری نداشت و ثبات در این تیم شاهد بودیم. آن‌ها تیم بیست و یکم رده بندی فیفا هستند و می‌دانم در پنج بازی اخیر، کره‌جنوبی نتوانسته ایران را شکست دهد و چهار بازی را باخته است.

تغییرات احتمالی: در بازی با استرالیا به نسبت بازی با پاناما تغییراتی داشتیم و در بازی با ایران هم احتمالاً این تغییرات ادامه خواهد داشت. به دنبال کسب نتیجه خوب و ارائه چهره‌های جدیدی از فوتبال کره‌جنوبی هستیم و می‌خواهیم جایگاه خودمان را در رده بندی فیفا بالاتر ببریم.

0
0

نسخه قابل چاپ

از سراسر وب

نظر ها