18:54:56 1398/3/21

نتیجه تساوی عادلانه بود

بنتو: بعد از 8 سال به ایران گل زدیمسرمربی کره جنوبی پس از دیدار با ایران در نشست خبری حاضر شد.

به گزارش نوداد نیوز ، بنتو پس از تساوی برابر ایران گفت: من نمی‌خواهم در این شرایط تیم ملی ایران را به لحاظ فنی و تاکتیکی تجزیه و تحلیل کنم. این درست نیست که بعد از این دیدار ایران را مورد آنالیز قرار بدهم چون قبلا در خصوص ایران و شرایط صحبت‌هایم را انجام دهم.اگر چه این بازی دوستانه بود اما یک مسابقه سنگین را شاهد بودیم.در قاره آسیا که می خواهند برای مقدماتی جام جهانی بجنگند این فرصت مناسبی بود.

رضایت از نتیجه: اگر چه این بازی دوستانه و سنگین بود ولی تساوی نتیجه منصفانه و عادلانه بود.کره جنوبی بعد از ۸ سال دروازه ایران را باز کرد، من 16 بازی قبلی کره را مورد تحلیل قرار دادم و این آنالیزها و تحلیل‌ها ادامه دارد که بتوانیم تاکتیک‌های مناسب را برای هر بازی انتخاب کنیم. الان برای ما فوتبال بازی کردن مهم تر است، باید خودمان را آماده کنیم که در هر مسابقه یک رقابت شدید داشته باشیم.

دیدارهای دوستانه: با این بازی های دوستانه باید نقاط ضعفمان را پیدا کنیم که پنهان هستند و خیلی‌ها آن را نمی‌بینند.نقاط قوتمان را هم باید بیشتر تقویت کنیم. من به نقاط ضعف و قوت تیم ملی کره رسیده ام اما نشست خبری جایی نیست که بخواهم آن‌ها را تشریح کنم. این شکل از تساوی ناامیدکننده نیست. یک بازی سنگین را پشت سر گذاشتیم و هر دو تیم شانس برد داشتند.هر دو تیم هم در دفاع و هم در حمله خوب کار  کردند و شاید به خاطر محکم بودن برنامه‌های دفاعی بود که فرصت گلزنی کم بود.

شرایط بازی: ما بعد از زدن گل اول فرصت داشتیم که بازی را در اختیار خودمان بگیریم اما آنها تیم قدرتمندی بودند. تیم ملی ایران بلافاصله خط دفاع ما را تحت فشار قرار داد و به گل رسید.

رضایت از نحوه بازی: من به تنهایی نمی‌خواهم این دیدار را آنالیز کنم. به محض پایان بازی نمی‌شود به آنالیز دقیقی رسید ولی می‌دانم ایران در 8 سال گذشته از کره گل نخورده بود. تاکید می‌کنم کره می‌خواهد 90 دقیقه بجنگد.

0
0

نسخه قابل چاپ

از سراسر وب

نظر ها