15:15:22 1397/5/27

بعد از گیر نیاوردن مشتری / رامین رضاییان به اوستند برگشترامين رضاييان در جام جهاني جزو خوب هاي ايران بود.

به گزارش نوداد نیوز، او تصور می کرد بعد از درخششي كه در روسيه داشت مي تواند به باشگاه خوبي برود و ديگر در اوستند بازي نكند.به همين خاطر وقتي بحث اين بود كه اوستند او را نمي خواهد سريع به باشگاه چراغ سبز نشان داد تا جدا شود و به باشگاه ديگري برود. مدير برنامه هاي رامين هم در اين مدت تلاش زيادي كرد تا برايش یک پيشنهاد خوب دست و پا كند ولي موفق نشد. اين بود كه روز گذشته رضاييان در تمرين تيم اوستند آفتابي شد تا با بقيه بازیکنان تمرين كند! رضاييان بي شك مي توانست در اين زمينه هوشمندانه تر رفتار كند.

او مي توانست بعد از تمام شدن زمان استراحتش به تمرينات اوستند بازگردد و حداقل آمادگي بدني خود را حفظ كند اما رامين اين كار را نكرد چون فكر مي كرد پيشنهادات خوبي برايش دست و پا مي شود و به همين خاطر به تمرينات تيم نرفت. حالا او مجبور شده اين كار را كند. رامين سه هفته بعد از شروع ليگ بلژيك، از روز گذشته در محل تمرين اوستند حاضر شد و با بقيه تمرين كرد.

حالا اين بازیکن شانس كمي هم براي حضور در ترکیب يكب ثابت خواهد داشت مگر اينكه با سران باشگاه توافق ديگري كرده باشد. هيچ بعيد نيست او تمريناتش را شروع كرده تا بتواند با آمادگي به تيم جديدش هم برود. فعلا بازگشت او به اوستند نشانه خوبي نيست. رامين در اين مدت از ايران هم پيشنهاداتي دريافت كرد ولي دوست دارد در اروپا به كارش ادامه دهد. او آخرين بار به تراكتوري ها گفت هدفش ماندن در قاره سبز است. حالا هم در صورتي كه پيشنهاد خوبي برايش جورن شود، در اوستند مي ماند.

0
0

نسخه قابل چاپ

از سراسر وب

نظر ها