15:08:21 1398/7/15

ما مي توانيم امتیازات از دست رفته را جبران كنيم

بشار: هواداران باید از کالدرون مثل برانکو حمایت کننددر چند روز تعطیلی لیگ بشار رسن که به تیم ملی عراق دعوت شده ایران را ترک کرد تا بتواند تیم ملی کشورش را همراهی کند.

به گزارش نوداد نیوز، بشار که یکی از بازیکنان تاثیر گذار پرسپولیس در موفقیت های این تیم بوده است در خصوص وضعیت تمیش می گوید: شهرخودرو تيم خوبي است و یکی از مدعیان قهرمانی. اما باور كنيد در مشهد بهترين بازي پرسپوليس را انجام داديم و با احترام به حریف بايد برنده از زمين خارج مي شديم. فوتبال همين است ديگر. ما با بدشانسی نتیجه را واگذار کردیم. بايد شهرخودرو را با اختلاف یكي، دو گل مي برديم اما روي یك ضربه ايستگاهي غافلگيرشديم. 

وی ادامه می دهد:. من فكر مي كنم كالدرون شناخت خوبي از تیم پيدا كرده و اين را مي توان از شكل بازي فهمید.او مربي سطح بالايي است. در تيم ملي آرژانتين و تيم هاي بزرگي هم بازي كرده است.ايشان فوتبال تهاجمي و روي زمين را مي پسندد. اگر هواداران پرسپوليس از كالدرون هم مثل برانكو حمايت كنند موفق مي شود.اين تيم نياز به آرامش دارد.

رسن در پایان می افزاید: قبول دارم كه 3 باخت براي پرسپوليس زياد است اما هنوز فاصله ها در جدول زياد نشده و ما مي توانيم امتیازات از دست رفته را جبران كنيم.

0
0

نسخه قابل چاپ

از سراسر وب

نظر ها