16:39:19 1398/5/20

بررسی نتایج استقلال در هفته های اول 18 دوره لیگ برترحریف استقلال در هفته اول لیگ برتر مشخص شد و آنها باید به مصاف ماشین سازی تبریز بروند.

به گزارش نوداد نیوز، استقلال که پیش از این دو نماینده تبریز یعنی تراکتور و گسترش فولاد را در هفته اول شکست داده بود،امیدوار است سومین نماینده تبریز را هم شکست دهد و بعد از 3 فصل ناکامی در بردن به روزهای خوبش بازگردد. در ادامه نتایج استقلال در هفته های اول را بررسی می کنیم.

استقلال 3 فصل متوالی است که لیگ برتر را با برد شروع نمی کند و این بدترین رکورد آنها به حساب می آید. بهترین برد استقلال در هفته های اول به لیگ پنجم باز می گردد که آبی پوشان در خانه با نتیجه ۴ بر یک صبای قم را بدرقه کردند. تنها و بدترین شکست استقلال مقابل نفت آبادان رقم خورد و تیم علیرضا منصوریان با نتیجه یک بر صفر مغلوب صنعت نفت شد.

استقلال در هفته های ابتدایی تنها یک بازی را باخته و این یعنی فقط 5/ 5 درصد شکست در هفته های اول را باید برای آبی پوشان ثبت کرد. استقلال 1/ 61 درصد بازی های هفته ابتدایی را با برد پایان داده و تعداد بردهایش به 11 می رسد. استقلال هفته های پنجم تا دهم را با 6 برد متوالی پشت سر گذاشت و این بهترین رکورد بردهای متوالی استقلال در هفته های ابتدایی است.

استقلال در هفته های اول لیگ برتر 31 بار دروازه حریفان را باز کرده و به طور میانگین در هر بازی 1.7 گل را زده است.گلهای خورده استقلال کمتر از بازی هایش در هفته های اول است و در 18 بازی 16گل را دریافت کرده تا میانگین    0.88 گل خورده را ثبت کند.استقلال دو فصل است که لیگ را بدون گل شروع کرده و این در حالی است که تا پیش از این 16 فصل متوالی در هفته ابتدایی گل می زد.

در ادامه نتایج استقلال در هفته های اول لیگ برتر مربوط به آن را می بینید.

لیگ اول: برق شیراز 1  استقلال 1

لیگ دوم: استقلال 3  پاس تهران 1

لیگ سوم: پاس 2 استقلال 2

لیگ چهارم:استقلال 1  استقلال اهواز 1

لیگ پنجم :استقلال 4 صبا 1

لیگ ششم:استقلال 2  ذوب آهن 1

لیگ هفتم:استقلال 3 استقلال اهواز 2

لیگ هشتم:استقلال 2 ابومسلم 0

لیگ نهم :استقلال 1 سپاهان 0

لیگ دهم: شهرداری تبریز 2 استقلال 3

لیگ یازدهم: سپاهان 1 استقلال 1

لیگ دوازدهم:استقلال 1 آلومینیوم هرمزگان 0

لیگ سیزدهم: گسترش فولاد 1 استقلال 2

لیگ چهاردهم: راه آهن 1 استقلال 2

لیگ پانزدهم: سیاه جامگان مشهد 1 استقلال 2

لیگ شانزدهم:استقلال 1 نفت تهران 1

لیگ هفدهم: نفت آبادان یک 1 استقلال 0

لیگ هجدهم:استقلال 0 پیکان 0

لیگ نوزدهم: ماشین سازی ؟ استقلال ؟

0
0

نسخه قابل چاپ

از سراسر وب

نظر ها