11:17:47 1398/4/17

برانکو: مدیریت پرسپولیس عامل جدایی ام بود / یک سال دروغ گفتندبرانکو ایوانکوویچ انتقادات تندی را متوجه مدیریت باشگاه پرسپولیس کرد.

به گزارش نوداد نیوز، سرمربی سابق پرسپولیس گفته است که "آنان یک سال به او دروغ گفته اند."

وی گفته: از مدیریت پرسپولیس یک‌سال دروغ شنیدم. یک‌سال پولم را ندادند و رفتار مدیریت باشگاه تنها دلیل رفتن من از پرسپولیس بود.کار را به جایی رساندند که از جیبم به بازیکنان پاداش دادم.انتظار نداشتم بعد از 4 سال نتایج درخشان این رفتار را از باشگاه پرسپولیس ببینم. قرارداد مرا در 4 سال یک بار هم افزایش ندادند.

او همچنین گفته: همه آن مهربانی‌ها و تعریف‌هایی که انجام می‌دادند فریب و کذب بود. نمایندگان پرسپولیس به وکیلم گفته‌اند قصد پرداخت مطالباتم را ندارند.

برانکو در این مصاحبه گفته که هنوز قراردادی با الاهلی نبسته: هنوز قراردادی با الاهلی نبسته‌ام اما این موضوع ارتباطی با قراردادم با پرسپولیس ندارد. برای فصل آینده که در پیش داریم هم ادعای خسارت خواهیم کرد. به باشگاه لیست خرید دادم و برنامه اردویی و تمرینی را هم گفتم، این نشان می‌دهد از قبل تصمیم برای جدایی نداشتم.

و در آخر: نه من و همکارانم بلکه بشار رسن و بودیمیر هم احتمالا مجبور به شکایت از پرسپولیس به فیفا خواهند شد.به کالدرون پیشنهاد می‌کنم از همین الان ایجنت‌های خودش را آماده شکایت از پرسپولیس کند.

0
0

نسخه قابل چاپ

از سراسر وب

نظر ها