00:44:45 1398/2/22

می توانستیم زودتر از این ها قهرمان شویم

برانکو: ماشین سازی یک فرصت داشت و ما 19 موقعیتبرانکو پس از تساوی برابر ماشین سازی در نشست خبری حاضر شد.

به گزارش نوداد نیوز ، سرمربی پرسپولیس پس از جدال با ماشین سازی گفت: قبلا هم گفتم قهرمان لیگ با آخرین سوت داور مشخص می‌شود و همین اتفاق هم افتاد.

دیدار با ماشین سازی: مقابل ماشین‌سازی از فرصت هایمان استفاده نکردیم تا قهرمانی مان مسجل شود. نمی‌توانم از بازیکنانم ایراد بگیرم چون آنها تلاش کردند. برای هواداران هم متاسفم که بسیار عالی بودند و نتوانستیم باهم قهرمانی را جشن بگیریم. طبیعی است بازی با پارس جنوبی را پیش رو داریم و در آن بازی قهرمان مشخص می‌شود. ماشین سازی یک ضربه به سمت دروازه داشت و گل شد، ما ۱۹ شوت زدیم و ۷۰ درصد مالکیت توپ را داشتیم اما فوتبال همین است همیشه بهترین ها برنده نمی‌شوند.

4 مساوی متوالی: بله با نظر شما موافقم، بازی ها ما فشرده و سخت هستند. ذوب آهن ، ماشین سازی و تراکتورسازی که از نظر نتیجه خوب بودیم اما اگر یک برد می آوردیم قهرمان زودهنگام می شدیم. امروز هم اگر می بردیم قهرمان می شدیم، متاسفانه موقعیت های گل زیادی از دست دادیم.

عملکرد بودیمیر و حضور این بازیکن در فصل بعد: بله بودیمیر را برای گلزنی آوردیم اما با مصدومیت هایی که پیدا کرد نتوانست در همه بازی ها شرکت کند. امروز یک پنالتی گرفت و یکی دو پنالتی دیگر که داور سوت نزد اما این گونه نیست. او یک فصل دیگر قرارداد دارد و باید بماند مگر اینکه تغییری ایجاد شود.

صحنه پنالتی پرسپولیس: خواهش می‌کنم فیلم را ببینید. آنچه از بازیکنانم شنیدیم یک پنالتی نبود و سه پنالتی بود به همین دلیل علاقه دارم فیلم را دوباره ببینم.

هت تریک قهرمانی: الان موقعیت خیلی بهتر است، سپاهان تفاضل گل بهتری دارد اما ما برای برد به جم می رویم ولی یک امتیاز هم برای قهرمانی کافی است . فوتبال همین است و هیچ چیز آسان نیست و بازی سختی داریم.

خستگی علیپور: طبیعی است که یک مقدار خستگی هست اما علیپور امروز خیلی خوب بود. انتظار داشتید که تمام مدت در محوطه جریمه حریف باشد؟ عالیشاه مهاجم نیست و هافبک است و پست اصلی او این است.

0
0

نسخه قابل چاپ

از سراسر وب

نظر ها