11:59:59 1397/9/12

برانکو در پرسپولیس می ماند / او جای کی روش را نمی گیرد!سيدجلال حسيني مدافع باتجربه پرسپوليس با اينكه در تيم ملي حضور ندارد ولي تصميم گرفت به صورت رسمي از بازيهاي ملي كناره گيري كند. اين هم دليل داشت. در سالهاي گذشته تعدادي از بازيكنان نامي ايران براي خداحافظي از تيم ملي بلاتكليف بودند.

 ازجمله آنها مي توان به آندو، اميرحسين صادقي و خسرو حيدري اشاره كرد. اين بازيكنان كم كم از تيم كی روش كنار گذاشته شدند و هر بارهم كه تصميم داشتند خداحافظي خود را رسمي كنند، كارلوس مي گفت دست نگه دارند چون ممكن است دعوت شوند.

سيدجلال اما ترجيح داد به سرنوشت اين بازيكنان دچار نشود و به همين خاطر با خداحافظي رسمي خود به كی روش پيغام داد كه ديگر تيم ملي و بازگشت به آن براي هميشه تمام شده است.

كارلوس در اين مدت تلاش كرد تا نشان دهد درهاي تيم ملي همچنان به روي سيدجلال باز است. حتي در اين مدت شايعه شد كه شايد با توجه به مصدوميت مرتضي پورعلی گنجي،حسيني بازگردد ولي وقتي با منابع آگاه در اين باره گفت وگو كرديم،متوجه شديم چنين چيزي ممكن نيست.

سيدجلال هم با توجه به اينكه دوست دارد بيشتر كنار خانواده اش باشد تصميم گرفت تا خداحافظي اش را رسمي كند تا تكليفش روشن شود. شايعاتي وجود داشت مبني بر اينكه بعد از جام ملت ها برانكو سرمربي تيم ملي مي شود و در آن صورت دوباره سيدجلال به تيم ملي باز مي گردد ولي او خداحافظي كرد تا نشان دهد اين شايعات هم درست نيست.

0
0

نسخه قابل چاپ

از سراسر وب

نظر ها