14:05:03 1398/1/23

فرصت زیادی برای تمرین نداریم

برانکو: در فوتبال قرارداد معنای خاصی ندارد و همه چیز خیلی سریع اتفاق می افتدبرانکو در نشست خبری پیش از دیدار با سایپا حاضر شد.

به گزارش نوداد نیوز ، سرمربی پرسپولیس پیش از جدال با سایپا گفت: بازیکنان بابت برد مقابل الاهلی تبریک می‌گویم. همچنین از هوادارانمان در دبی تشکر می‌کنم که سنگ تمام گذاشتند. فردا بازی جدیدی است و فرصت جشن گرفتن نداریم.

دیدار با سایپا: سایپا حریفی است که تکلیفش را روشن کرده و در حاشیه امنیت است از طرفی نمی‌تواند امیدوار باشد که به رده‌های بالای جدول دست پیدا کند و این بزرگترین خطر برای ماست. زیرا آنها تحت فشار نیستند و به جز انگیزه ورزشی که بزرگترین انگیزه بازی مقابل قهرمان کشور است، به این خاطر می‌گویم انتظار نبردی سخت و سنگین را دارم.مقابل استقلال دیدید که سایپا تا دقایق آخر برای پیروزی تلاش کرد. اصلا به این فکر نخواهم کرد که بازی آسانی است. بازی بسیار سخت است. هیچ وقت بازی ساده‌ای مقابل سایپا نداشته‌ایم.

خستگی: پارسال مقابل این تیم بهترین بازی را انجام دادیم و دو بر یک باختیم. در مورد تیم خودم باید بگویم که خستگی وجود دارد و نمی‌شود از آن فرار کرد و گریزی از آن نیست. نوراللهی هم نمی‌تواند بازی کند زیرا مچ پایش مصدوم است. شایان مصلح هم از ناحیه شکم دچار مصدومیت شده. همانطور که انصاری و ماهینی مشکل دارند. سایر بازیکنان در رقابت اصلی برای حضور در 11 نفر هستند. همیشه گفته‌ام بازی‌های پیش رو مهمترین بازی‌هاست و فردا مهمترین بازی با سایپا را خواهیم داشت.

تمرینات: طبیعی است تیم ما بهتر می‌شود و از نظر ساماندهی شرایط خوبی داریم هر چند که متاسفانه و غمگینانه باید بگویم که فرصت زیادی  برای تمرین نداریم اما در مقایسه با بازی با الاهلی مصلح و نوراللهی با ما نیستند و تغییراتی در ترکیب خواهیم داشت.

وضعیت عالیشاه: امید خیلی خوب با ما کار می‌کند اما در لیست بازی با سایپا قرار ندارد ولی حتما در لیست بازی با ذوب‌آهن خواهد بود.

شاداب نبودن برانکو: شاید ظاهرم نشان ندهد ولی خیل آرام و راحت هستم و خوب کار می‌کنم. هیچ فشاری روی من خوشبختانه نیست اما شاید به خاطر اینکه فشار بازی‌ها زیاد و فاصله آن کم است، کمی تحت فشار باشم. در کل سرحال هستم و حتی یک روز از بازیکنانم بابت این مسئله که سرحال نیستم عذرخواهی کردم. چون آنها لیاقت این را دارند که از آنها تمجید کنم که این کار را نکردم و شاید فکر کردند که ناراحت هستم اما از هیچ کسی ناراحت نیستم و همه تمرکزم روی بازی‌هاست.هر بازی برای ما مهم است ولی در بازی با پیکان و الاهلی خیلی راحت وارد بازی‌ها شدم و اینها به خاطر اعتمادی است که به تیم و بازیکنانم دارم ولی قول می‌دهم بهتر شوم.

تقابل با دایی: درباره دایی بارها حرف زدم. او برنده متولد شده و این خصلت را در زندگی شخصی و ورزشی‌اش دارد و به همین دلیل موفق شده است. وقتی ما تمرین داشتیم تا وقتی تیم او برنده نمی‌شد تمرین به پایان نمی‌رسید و او الان همین خصلت را به بازیکنانش انتقال داده و برای او فرقی نمی‌کند با چه تیمی بازی دارد چرا که او همیشه تیمش را هجومی و محکم به زمین می‌فرستد و برای همین باید به او افتخار کرد هر چند امیدوارم فردا بازی ما بهتر باشد.

حضور در پرسپولیس: تمام تلاش ما برای هواداران است و آنها برای ما مهمتر از همه هستند. می‌بینید چقدر خوب از سوی آنها حمایت می‌شویم و چقدر آنها به تیم و باشگاه وابسته هستند. امیدوارم فردا کمک زیادی به ما کنند. من یک سال دیگر با پرسپولیس قرارداد دارم اما در فوتبال قرارداد معنای خاصی ندارد. نمی‌دانید چه اتفاقی قرار است بیفتد. من از کار با تیم و بازیکنانم لذت می‌برم. اما نمی‌دانم بعد از یک ماه،‌دو ماه یا شش ماه بعد در فوتبال قرار است چه اتفاقی بیفتد. همه چیز در فوتبال سریع اتفاق می‌افتد.

0
0

نسخه قابل چاپ

از سراسر وب

نظر ها