19:39:48 1397/11/17

یک دربی واقعی را برگزار کردیم

برانکو: بازی های بعدی قطعا بهتر می شویمبرانکو نبرد تیمش با پدیده را یک دربی نامید.

به گزارش نوداد نیوز ، سرمربی پرسپولیس پس از پیروزی برابر پدیده گفت: خیلی خوشحالم پیروز شدیم از بازیکنان بابت جنگندگی که داشتند تشکر می‌کنیم. از هواداران که در این سرما ما را تشویق کردند ممنون هستیم.

دیدار با پدیده: دیروز هم گفتم انتظار بازی سختی را می‌کشیم. شاهد بودید که بازی سختی بود و این مسابقه یک دربی واقعی در هفته اول بود. در هفته اول یک دربی بزرگ داشتیم و دو تیم بالای جدول باهم بازی کردند. مهم ترین مساله شروع مسابقه با برد بود. بارها گفته ام اولین بازی خیلی سخت است و مهم است که با لیاقت برنده این دیدار شدیم. قطعا از بازی های بعدی بهتر و بهتر خواهیم شد و به بازیکنانم بابت این برد شیرین تبریک می‌گویم.

عدم افزایش گل ها: طبیعی است اگر دو سه گل دیگر می زدیم خوشحال می شدیم و فرصت هایی هم در این بین داشتیم اما تکرار می کنم پدیده یک تیم بسیار خوب و گل محمدی یک تیم مدرن را بسته است. حضور آنها در صدر جدول اتفاقی نبوده است. بین دو نیمه به بازیکنانم گفتم که باید بیشتر تلاش کنند تا گل سوم را هم بزنیم.

مالکیت توپ و زیر توپ زدن: ما اصرار بر مالکیت توپ داریم و بدون کنترل زیر توپ نمی‌زنیم مگر اینکه خطری وجود داشته باشد و اصرار ما روی پاسکاری متوالی است همانطور که شاهد بودید قبل از گل دوم پاس های زیادی رد و بدل شد و بازی را در عرض به خوبی عوض کردیم و نعمتی چندین متر تنها مانده بود واین معیار ما برای بازی کردن است اما همیشه نمی توان آن را اجرایی کرد و تلاش می کنیم کارمان را همین طور پیش ببریم.

واکنش به صحبت های تقوی: می دانیم همیشه این صحبت های مطرح می شود. نشان دادیم که فکرمان فوتبال است و دوست داریم هواداران ما نشاط داشته باشند و از عملکرد تیم لذت ببرند و محترمانه و ورزشی کار می کنیم. اگر کسی فکر می کند ما سفارش شده هستیم مدرک ارایه بدهد ویک مثال بزند و بیخود و بی جهت حرفی را مطرح نکند.

0
0

نسخه قابل چاپ

از سراسر وب

نظر ها