16:21:13 1397/5/17

شروع ماجرا، با کم محلی اسپانسر

بحران در پرسپولیس/ باشگاه پول ندارد بازیکنان شاکی هستندتيم فوتبال پرسپوليس دوباره با یک بحران واقعي مواجه شده كه اين بار عبور از اين بحران، كار ساده اي به نظر نمي رسد.

به گزارش نوداد نیوز، بحراني كه شايد در مسير ايجاد تغييرات در هيئت مديره باشگاه نيز تأثيرگذار باشد.

شروع ماجرا؛ كم محلي اسپانسر

اولين اتفاق، قبل از شروع تمرينات كرواسي رخ داد. بازیکنان كه به قول خودشان براي ماندن در پرسپوليس معرفت به خرج دادند، منتظر بودند باشگاه آنها را به لحاظ مالي، راضي كند و خيلي زود، مطالبات گذشته و بخشي از مبلغ قرارداد اين فصل را تسويه كند.البته بازیکنان منتظر دريافت آپشن قراردادهای شان هم هستند كه از آن هم خبري نشد. یکی از نزدیکان باشگاه پرسپوليس، در اين مورد به ما گفت: در زمان شروع تمرينات، قرار بود ما بخشي از قراردادها را پرداخت كنيم اما اسپانسر اعلام كرد براي پرداخت ها،زمان مي خواهد.از سوي ديگر،بخشي از پولي كه دريافت كرديم را نيز براي پرونده هاي بين المللي هزينه كرديم تا مبادا پرسپوليس با محروميت يا كسر امتياز مواجه شود.  البته اين تمام ماجرا نبود،باشگاه گرفتار مسائل ديگري هم شد.

اتفاق دوم؛ ديدار در دفتر وزير

شنيده هاي ما حكايت از آن دارد كه در بحث عدم تسويه حساب اسپانسر، كار به جايي رسيد كه صداي اعتراض مديران استقلال و پرسپوليس به هوا رفت و همه چيز به دفتر وزير ورزش كشيد. آنجا،گرشاسبي به همراه نماينده اسپانسر و باشگاه استقلال صحبت هاي شان را انجام دادند و قرار شد به زودي، پولي به حساب باشگاه ها واريز شود. البته اين اتفاق رخ نداد و مديران هر دو باشگاه با مشكلات جديدي مواجه شدند.

ماجراي سوم؛ استوري اعتراض آميز

یک روز قبل از اتمام اردوي پرسپوليس در كرواسي، بازیکنان پرسپوليس به یکباره اقدام به انجام كار جالبي كردند.آنها استوري مشتركي گذاشتند و در آن،از بدقولي ها گلايه داشتند. همان زمان،ما از قول یکی از بازیکنان ،ماجرا را كالبدشكافي كرد و گزارشي منتشر كرديم بر مبناي اينكه باشگاه قرار بود در همان اردوي كرواسي، قسط اول بازیکنانش را پرداخت كند اما بار ديگر اين اتفاق نيفتاد تا اعتراض بازیکنان را در پي داشته باشد. اين اتفاق با مساعدت بازیکنان و جلسه اي كه مديران حاضر در اردو با كاپيتان هاي تيم برگزار كردند،ختم به خير شد.

اتفاق چهارم؛جلسه با سيدجلال و ماهيني

تمرينات پرسپوليس قبل از شروع ليگ در تهران، با مسائل تازه اي مواجه شد.شنيده هاي ما حكايت از آن دارد كه بازیکنان از سيدجلال حسيني و حسين ماهيني خواستند براي صحبت در مورد مطالبات شان به سراغ حميدرضا گرشاسبي بروند. البته گرشاسبي نيز هميشه سعي كرد در تمرينات، كنار تيم باشد و خيال بازیکنان را ازحضورش راحت كند. حتي او حدود دو هفته قبل در مصاحبه اي به ما گفت: بازیکنان پول قراردادشان را نمي خواهند بلكه به دنبال تسويه آپشن فصل قبل هستند.ما هم تلاش مي کنيم طبق خواسته بازیکنان، آپشن ها را پرداخت كنيم.سپس خبر رسيد سيدجلال حسيني و ماهيني دو جلسه با گرشاسبي در دفتر باشگاه داشتند كه البته یکی از جلسات به بهانه بررسي پيراهن اصلي سرخپوشان بود!

اتفاق آخر؛ ملاقات با سرپرست

طي روزهاي اخير،اخبار زيادي در مورد تلاش بازیکنان برای ديدار با حميدرضا گرشاسبي مي خوانيد. عليرضا بيرانوند،گادوين منشا، علي عليپور، حسين ماهيني، محمد انصاري و... ديدارهايي با گرشاسبي داشتند و آنطور كه یکی از مسئولان باشگاه به ما گفت همگي به دنبال دريافت مطالبات شان هستند و مي خواهند بدانند تا چه زماني بايد انتظار بكشند.اين اتفاقات در حالي رخ مي دهد كه بحث احتمال بركناري گرشاسبي به خاطر تصويب قانون بازنشسته ها، جدي تر از هميشه شده و حتي مي گويند رضا درويش مديرعامل باشگاه سايپا قرار است جاي گرشاسبي را بگيرد. فعلا همه چيز در حد شنيده هاست اما به نظر مي رسد بحران اصلي باشگاه، همان بحران مالي است كه دوباره سمت پرسپوليس آمده است.

0
0

نسخه قابل چاپ

از سراسر وب

نظر ها