18:13:13 1398/3/9

بازیگر نقش "جان اسنو" برای ترک الکل بستری شد«کیت هرینگتون» بازیگر نقش «جان اسنو» در «بازی تاج‌وتخت» (Game of Thrones)، پس از پایان سریال برای درمان «استرس و اعتیاد به الکل» به مراکز بازپروری مراجعه کرده است. او چند هفته پیش از پخش اپیزود پایانی در تاریخ ۱۹ می، درمان خود را آغاز می‌کند.

به‌گزارش نوداد نیوز، بنابر گزارش «پیج سیکس»، این بازیگر بریتانیایی در کانکتیکات برای مواجهه با افکار منفی دوره‌های مشاوره‌ی روانی و رفتار درمانی شناختی را سپری می‌کند.

نماینده‌ی هرینگتون ضمن تأیید این گزارش می‌گوید: «کیت برای رفع برخی مشکلات شخصی تصمیم گرفت وقفه‌ای را به عنوان فرصتی برای به دست‌ آوردن سلامت خود در برنامه‌هایش ایجاد کند.»

این بازیگر از سال ۲۰۱۱ در سریال فانتزی شبکه‌ی HBO نقش اسنو را بازی کرد و سال گذشته با «رز لزلی» همبازی خود در «بازی تاج‌وتخت» ازدواج کرد.

هرینگتون ۳۲ ساله در مورد صحنه‌ی پایانی خود در مصاحبه با «اسکوایر» می‌گوید: «روز آخر فیلمبرداری، احساس بدی نداشتم… اما وقتی می‌خواستیم آخرین صحنه را تصویربرداری کنیم دچار حملات عصبی شدم. سپس گفتند: «فیلمبرداری تمام شد!» آنجا بود که… درهم شکستم. یورش ناگهانی آسودگی خیال بود و غم اینکه هرگز دوباره نخواهم توانست این کار را انجام دهم.»

هرینگتون اخیراً فاش کرده بود که در پایان فصل پنجم و مرگ شخصیتش در سریال به دنبال مشاوره‌ی روانی رفته است. هرینگتون همچنین اضافه کرده بود که پس از پخش شدن آن صحنه و معطوف شدن توجهات به او در مکان‌های عمومی احساس «ضعف» می‌کرده است.

در گزارش «پیج سیکس» آمده است که هرینگتون برای درمان استرس، خستگی و اعتیاد به الکل از یک ماه گذشته به مرکز مشاوره‌ی روانی «پریوه-سوئیس» می‌رود و ماهیانه ۱۲۰ هزار دلار پرداخت می‌کند.

مستند جدید «بازی تاج‌وتخت» تحت عنوان «آخرین دیده‌بانی» که یکشنبه شب گذشته از HBO روی ایر رفت، احساساتی شدن هرینگتون پس از کشف مهمترین لحظات اپیزود پایانی به تصویر کشیده است.

0
0

نسخه قابل چاپ

از سراسر وب

نظر ها