10:29:17 1399/7/7

بازیگر نقش اول «انگاشته» در سودای قسمت دوم«جان دیوید واشنگتن» بازیگر نقش اول فیلم «انگاشته» تمایل خود را به ساخت دنباله این فیلم مهیج و علمی-تخیلی ابراز کرد.

به گزارش نوداد نیوز، با وجود آن که فیلم انگاشته جدیدترین ساخته کریستوفر نولان با گذشت سه هفته از اکران در آمریکا تنها ۳۶ میلیون دلار فروش کرده، جان دیوید واشنگتن ستاره این فیلم مشتاقانه در انتظار ساخت قسمت دوم است.

در شرایطی که نه کمپانی برادران وارنر و نه نولان هیچکدام به ساخت انگاشته ۲ اشاره‌ای نکرده‌اند، واشنگتن در گفت‌وگو با مجله آمریکایی اسکوایر گفت پایان انگاشته به گونه‌ای است که شرایط را برای ساخت قسمت دوم مهیا می‌کند.

در انگاشته، بازیگر نقش اصلی در طول فیلم تصور می‌کند به تازگی با مامور مخفی نیل (رابرت پتینسون) آشنا شده است. اما در پایان آشکار می‌شود این دو مامور مخفی که در ماموریت سری جلوگیری از وقوع جنگ جهانی سوم با هم همراه شده‌اند، سال‌ها بود که یکدیگر را می‌شناختند و در صورتی که زمان وارونه شود، سال‌های سال نیز یکدیگر را خواهند شناخت؛ در واقع شخصیت اصلی فیلم آن کسی بود که نیل را به عنوان عضو جدید برنامه جاسوسی جذب کرده بود. این سیر داستانی راه را برای ساخت یک دنباله در باب ماجراجویی‌های این دو مامور مخفی هموار کرده است.

واشنگتن در پاسخ به این سوال که آیا قسمت دوم انگاشته منتشر می‌شود یا نه به اسکوایر گفت:

در ذهن من جواب این سوال مثبت است. دوباره این کار را انجام خواهیم داد و چند سال دیگر برمی‌گردیم. اما در واقعیت جوابش را نمی‌دانم. نولان کاری که دلش می‌خواهد را انجام می‌دهد. شاید طرحی دارد که سال‌ها روی آن کار کرده و بعد از انگاشته می‌خواهد آن را اجرا کند. امیدوارم دوباره این کار را انجام دهیم. امیدوارم دست به اکتشاف بیشتر بزنیم چون فکر می‌کنم به یک چیز واقعا منحصربه‌فرد دست پیداکرده‌ایم.    

اگر پای قسمت دومی برای انگاشته در میان باشد، ممکن است در آن به یکی از تئوری‌های داغ طرفداران نیز پرداخته شود. در ماجراهای فیلم انگاشته، کت (الیزابت دبیکی) مصمم است پسر کوچکش مکس را از دست پدر بدجنسش که یک فرد قدرتمند روسی است، نجات دهد. برخی طرفداران معتقدند با توجه به جریان انعطاف‌پذیر زمان در این فیلم، مکس می‌تواند کودکی شخصیت نیل باشد.

فیلم انگاشته اثری در ژانر جاسوسی با بازی جان دیوید واشنگتن، رابرت پتینسون، الیزابت دبیکی، مایکل کین، کنت برانا و آرون تایلر-جانسون است که داستان تلاش دو جاسوس حرفه‌ای برای جلوگیری از وقوع جنگ جهانی سوم را با استفاده از فناوری وارونگی زمان روایت می‌کند. 

اکران این فیلم بارها به دلیل شیوع کرونا به تعویق افتاد تا این که سرانجام پنجم شهریور در سینماهای ۴۱ کشور جهان از جمله بیشتر کشورها اروپایی، کره جنوبی و کانادا و سیزدهم شهریور همزمان با تعطیلات روز کارگر و در آمریکا اکران شد.

با وجود فروش بالای ۲۵۰ میلیون دلار در گیشه جهانی، این فیلم در آمریکا از سوی تماشاگران با اقبال چندانی روبه‌رو نشده است.

0
0

نسخه قابل چاپ

از سراسر وب

نظر ها