10:04:52 1397/9/13

بازیکن خارجی پرسپولیس برای کدام پست می آید؟پرسپوليس بعد از مصدوميت محمد انصاري، حالا فقط شايان مصلح را به عنوان مدافع چپ در ليست خود مي بيند.

 البته شايان نشان داده در زمان حمله، مهره مؤثرتري براي تيمش است تا زمان دفاع اما به صورت تخصصي،اين بازیكن تنها دفاع چپ تيم به شمار مي رود.

با نزدیك شدن به زمان نقل و انتقالات زمستاني،محروميت باشگاه پرسپوليس از جذب بازیكن نيز به اتمام می رسد و حالا سرخپوشان موقعيت مناسبي دارند تا تيم شان را در همه پستها تقويت كنند.

جدا از حضور بازیكناني مثل مهدي شيري، مهدي شريفي، سروش رفيعي و مهدي ترابي در پرسپوليس،اين تيم مي تواند در ساير پستها نيز اقدام به جذب بازیكن كند.

مثلاً آنها مي توانند حداقل یك مهاجم ديگر را به خدمت بگيرند و به دنبال جذب مدافع راست، دفاع مياني، مدافع چپ و هافبكهاي جديدي باشند.

شنيديم یكي از پستهاي مدنظر برانكو براي تقويت، سمت چپ خط دفاع است.در حال حاضر سرخپوشان با حضور بوژيدار رادوشوويچ و گادوين منشا به عنوان سهميه هاي خارجي و بشار رسن به عنوان سهميه خارجي- آسيايي، يک جاي خالي در ليستشان براي جذب بازیكن خارجي مي بينند كه شنيديم در اين پست قرار است برانكو یك مدافع چپ تخصصي از كشور كرواسي جذب و به پرسپوليس اضافه كند.

او البته از بلوك شرق اروپا،بازیكناني چون آنتوني گولتس،پلييانسكي و پريموف را در سالهاي قبل به ليستش اضافه كرده بود اما آنها كوچكترين كارايي نداشتند و خيلي زود، پرسپوليس را ترك كردند.

0
0

نسخه قابل چاپ

از سراسر وب

نظر ها