20:16:05 1397/11/17

بازیکنان پرسپولیس پس از پیروزی برابر پدیده چه گفتند؟سرخ پوشان پس از پیروزی برابر پدیده صحبت های مختلفی را مطرح کردند.

حسینی:برخی بازیکنان را بی دلیل بزرگ می‌کنند/قرار باشد جواب بدهم مثل خودشان پاسخ می‌دهم!

*بازی سختی بود و ما این مسابقه را به سختی بازی  پشت‌ سر گذاشتم.

* از هواداران ممنونم که در حال جنگیدن با همه هستند ولی روابط عمومی باشگاه باید بیشتر پاسخگو باشد. ما یکی از تیم هایی هستیم که بیشترین مشکلات را داریم ولی همینجا می‌گویم اگر قرار باشد جواب بدهیم ما هم مثل خودشان پاسخ خواهیم داد.

* خیر اصلا اینطور نیست. برخی ها بازیکنان را بی دلیل بزرگ می‌کنند در حالی که آنها باید کنترل شوند. ما باید در آسیا بجنگیم و برخی از بازیکنان باید خیلی تلاش کنند.

* من که نباید جواب این مسائل را بدهم،کمیته اخلاق و کمیته انضباطی باید در این مورد صحبت کنند. یک مربی به عنوان کارشناس رفته در جایی هر طور خواسته صحبت کرده است و کمیته اخلاق و کمیته انضباطی باید به این مسئله ورود کنند.

شیری: باید از شرایط فکری پیکان خارج شوم/ خودم را آماده بازی برای پرسپولیس می‌کنم

*پدیده تیم خوبی است و خدارا شکر که بازی خوبی انجام دادیم و بردیم.

* سعی می‌کنم خودم را آماده بازی در پرسپولیس کنم و از شرایط فکری در پیکان خارج شوم.

بیرانوند: جذب منشا برای کوبیدن پرسپولیس بود/ تقوی را به پیشکسوتان می‌سپاریم

*خوشبختانه نیم‌فصل دوم را با برد شروع کردیم و به هواداران تبریک می‌گویم. در ۱۰-۱۵ دقیقه اول پدیده عالی بود اما ما با تمرکز داشتن بهتر شدیم و برد شیرین را به دست آوردیم.نیم‌فصل دوم واقعاً سخت است همه تیم‌ها بازیکنان خوبی جذب کردند به نظرم تراکتورسازی، استقلال، سپاهان و پرسپولیس مدعیان اصلی قهرمانی هستند.

*آزمون و ماجرای پنالتی: یعنی با حرف او پنالتی را گرفتم؟ من همیشه قبل از بازی‌ها تیم‌های حریف را آنالیز می‌کنم مخصوصاً کاشته زن‌ها و پنالتی‌زن‌ها. در جام ملت‌ها هم آنالیز کردم و می‌دانستم به کجا می‌زند. حواسم به سردار نبود و فکر کنم شانس من بود که او را تلویزیون پشت بازیکن ژاپن نشان داد. بعد از آن به سردار گفتم روی مخ من نرود. (با خنده) در دیدار با ژاپن قصدم این بود همانجایی که بازیکن ژاپن می‌زند بروم اما تا دقایق آخرین این ور و آن ور کردم در نهایت نتوانستم توپ را بگیرم. در مجموع دروازه‌بان باید خودش تصمیم بگیرد که چه کاری انجام دهد. 

*ماندن در پرسپولیس: تصمیم گرفتم که بمانم و بهترین عملکرد را داشته باشم. خوشحالم و امیدوارم هوادارانم راضی باشند. امیدوارم امسال در سه جام خوب کار کنیم. رفتن در این شرایط سخت بود چون تیم‌ها در جریان جام ملت‌ها که ما حضور  داشتیم در حال نقل و انتقالات بودند و نمی‌توانستم بروم و با آنها مذاکره کنم چون باید روی تیم تمرکز می‌کردم در این شرایط اگر تصمیم به رفتن می‌گرفتم اشتباه بود.

:* فکر نمی‌کنم در حال حاضر باشگاه مشکل مالی داشته باشد من قبلاً هم گفتم هر کسی جای گرشاسبی بیاید به قولی نانش در روغن است چون باشگاه بدهی به کسی ندارد در حال حاضر هم عرب بیشترین تمرکزش این است که قرارداد بازیکنان را به ۵۰ درصد برساند. ما تا الان ۳۵ درصد پول گرفته‌ایم اما همین پدیده که مالکش هم تغییر کرد و مشکلات زیادی هم داشت ۵۰ درصد از قراردادش را پرداخت کرده اما پرسپولیس که در سه جام می‌جنگند هنوز بازیکنان ۳۵ درصد گرفته‌اند.

*صحبت های تقوی: او یک پیشکسوت است و من نمی‌توانم جواب کسی را بدهم. امیدوارم پیشکسوتان پرسپولیس جواب او را بدهند ما هم تقوی را به پیشکسوتان پرسپولیس می‌سپاریم.

* از اول فصل تحت فشار بودیم نمی‌دانم چه کار کرده‌ایم که اینقدر تحت فشار هستیم. متأسفانه ما هم نمی‌توانیم چیزی بگوییم.

* فکر نمی‌کنم منشا آنطور که می‌خواست انتخاب کرده باشد و جذب او برای کوبیدن پرسپولیس بود سخت بود که این بازیکن به استقلال برود و اصلاً استقلالی‌ها روی او فکر نمی‌کردند. 

* نمی‌دانم ما که زورمان به کسی نمی‌رسد چون حرف بزنیم محروم می‌شویم تنها کاری که می‌کنیم این است که با پیروزی جواب حاشیه‌سازان را بدهیم. امسال هم خوشبختانه با جذب بازیکنان خوب سال پرسپولیس است.

*رفتن کی روش: او تیمی ملی ساخت که سخت می‌باخت و فکر کنم در ۱۰۰ بازی تنها ۱۱ شکست داشتیم خود من از رفتن او خیلی ناراحت هستیم در حال حاضر تیم ملی بازیکنان خوبی دارد و خود این بازیکنان توضیح خواهند داد که چه تفاوت‌هایی وجود داشته است. کی‌روش روی تیم ملی عرق داشت و همیشه به بازیکنان می‌گفت برای مردم بازی کنید نه خودتان.

*برانکو در تیم ملی: در این مورد نظر تاج، فدراسیون و وزارت ورزش مهم است. امیدوارم هر کسی می‌آید تیم ملی را در همین سطح نگه دارد.

مصلح:‌ مگر می‌شود تا فینال آسیا با داوری رفت

*پیروزی خوبی بود امیدوارم روندمان را ادامه دهیم مانند سال قبل به قهرمانی برسیم.

*نمی‌دانم مشکل بزرگان تیم‌های دیگر با پرسپولیس چیست. اینکه برای پرسپولیس مدارس را تعطیل کردند و برای تیم ملی نه چه  ارتباط به هم دارد.

*می‌گویند داوران به پرسپولیس کمک می‌کنند داوران ما شرف دارند از عمد به نفع یا ضرر هیچ تیمی سوت نمی‌زنند آیا می‌شود تا فینال آسیا با داوری رفت.

0
0

نسخه قابل چاپ

از سراسر وب

نظر ها