19:49:05 1397/9/13

بازیکنان پرسپولیس پس از پیروزی برابر ذوب آهن چه گفتند؟بازیکنان پرسپولیس پس از پیروزی برابر ذوب آهن صحبت های مختلفی را مطرح کردند.

حسینی: پرسپولیس روزهای سختی در پیش دارد/همیشه برنده نخواهیم بود

*بعد از بازی سنگین مقابل ماشین سازی در فاصله خیلی کم به مصاف ذوب آهن رفتیم. بسیار خسته بودیم اما تلاش کردیم و یک گل به ثمر رساندیم. در ادامه چند موقعیت دیگر هم ایجاد کردیم اما در نهایت با همان یک گل کار را به پایان رساندیم.

* فوتبال برد و باخت دارد. منتظر رقم خوردن هر اتفاقی هستیم. اینطور نیست که در همه مسابقات برنده شویم. 2 بازی سخت تا پایان نیم فصل باقی مانده است. ما 19 بازی سنگین در نیم فصل پشت سر گذاشتیم و یک تیم خسته با بازیکنان کم تعداد هستیم. کارمان از همیشه سخت تر است.

*در تیم ملی برای همین مردم زحمت کشیدیم و لطفشان شامل حال من شد. در این چند روز مردم برایم سنگ تمام گذاشتند. امروز هم کانون هواداران و هواداران باشگاه من را شرمنده کردند.

* کار بسیار سخت است. پدیده عالی بازی می‌کند. سپاهان با امیر قلعه‌نویی همیشه مدعی است. استقلال هم همیشه استقلال است. روزهای سختی در پیش داریم و باید سخت تلاش کنیم.

*حمیدرضا گرشاسبی تلاش زیاد می‌کند. باید به اسپانسر فشار بیاورند تا قوی‌تر کار کنند. استقلال و پرسپولیس شرایط سختی دارند و باید به وضعیت آنها رسیدگی شود.

ربیع‌خواه: بازگشت بعد از ۶ - ۷ ماه سخت است/ نیازمند زمان هستم تا به روزهای خوب برسم

* شرایطم خوب است، اما بازگشت بعد از ۶ - ۷ ماه سخت است و نیازمند زمان هستم تا به روزهای خوب برسم. تلاشم را می‌کنم و خوشبختانه اوضاع هم خوب پیش می‌رود.

* هر کجا که سرمربی صلاح بداند بازی می‌کنم؛ در این چند سال همیشه همینطور بوده است، مشکلی ندارم و مهم موفقیت و پیروزی تیم است.

نوراللهی: برای جا نماندن از کورس قهرمانی به این 3 امتیاز احتیاج داشتیم

* 3 امتیاز خیلی مهمی بود؛ برای اینکه از کورس قهرمانی جا نمانیم به این 3 امتیاز احتیاج داشتیم. ممنون حمایت هواداران هستیم و امیدوارم هفته آینده نیز مقابل سپاهان به پیروزی برسیم.

* فشار زیادی روی بازیکنان است، همه از جان مایه می‌گذارند؛ هم بچه‌ها و هم باشگاه، اما با وجود مشکلاتی که داشتیم در کورس قهرمانی هستیم. امیدوارم بازیکنان جدید هم به زودی اضافه شوند تا شرایط بهتر شود.

* سید برای تیم ملی زحمت زیادی کشیده است؛ او الگوی تمام ما است و هر روز چیزهای جدیدی از او یاد می‌گیریم. خوشحالیم که او در کنار تیم ما است.

کامیابی نیا: با مشورت جراحم و برانکو در مورد کتفم تصمیم‌گیری می‌کنم

* خدا را شکر توانستیم بازی را ببریم. ذوب آهن هم تیم خوبی بود و نشان دادند که با علیرضا منصوریان تقویت شده اند. 

* ما یک شوخی با هم داشتیم محسن بازیکن خوبی است و این را هم امروز نشان داد. در همان نیمه اول بازی یک پاس خیلی خوب داد که نزدیک بود به گل تبدیل شود.

* ما فقط 20درصد پول خود را امسال گرفته ایم و امیدوار هستیم که مشکلات مالی ما با مساعدت و تلاش آقای گرشاسبی و دیگر مدیران باشگاه حل شود. امیدواریم که با پاداش AFC پول ما را هم پرداخت کنند.

* در مورد کتفم باید با جراحم و برانکو مشورت کنم و سپس برای درمانم تصمیم گیری کنم. 

عالیشاه: برد‌های یک برصفر مگر بد است؟!/امیدوارم شکست ناپذیری پرسپولیس تداوم یابد

* داور در یکی دو صحنه اشتباه کرد؛ شاید هم او ندیده باشد، اما امیدوارم بعد از مسابقه فیلم بازی را دوباره نگاه کند.

*پیروزی های یک بر صفر: مگر بد است؟! البته می‌توانستیم با گل‌های بیشتری ببریم، اما متاسفانه توپ‌های ما گل نشد.

* خدا را شکر در این بازی پاس گل دادم و توانستم مثمر ثمر باشم. می‌توانستیم گل‌های بیشتری بزنیم و باعث شادی هواداران شویم.  تیم در بازی امروز بسیار خوب کار کرد. فرصت‌های زیادی داشتیم و توانستیم در نهایت برنده شویم.

* داور هم می‌تواند اشتباه کند. اگر داور بازی را دوباره نگاه کند شاید متوجه یکسری از اشتباهاتش در این مسابقه شود.

همتی: بازی کردن هر 3 روز یکبار واقعا سخت است/ برد خوبی بود

* با توجه به شرایطی که ما داریم، بازی کردن هر 3 روز یکبار واقعا سخت است، اما کادرفنی با درایت و برنامه خاص خودش تیم را هدایت می‌کند.

* خوشحالیم بردیم؛ برد خوبی بود و به این 3 امتیاز او برای این که در کورس قهرمانی بالای جدول بمانیم نیاز داشتیم.

0
0

نسخه قابل چاپ

از سراسر وب

نظر ها