21:18:18 1398/8/10

بازیکنان استقلال و تراکتور بعد از بازی چه گفتند؟سید حسینی حسینی بعد از برتری ۴ بر ۲ استقلال مقابل تراکتور اظهار کرد: بازی مقابل تماشاگران تراکتور سنگین بود اما خدا را شکر برد خوبی کسب کردیم.

او درباره پیروزی استقلال در تبریز مقابل تراکتور بعد از هفت سال یادآور شد: من این موضوع را نمی‌دانستم اما به نسبت ابتدای فصل تیم خوبی شدیم. این برد را به هواداران تقدیم می‌کنم.

دروازه‌بان استقلال در پاسخ به این سوال که رقابت نزدیکی هم با رشید مظاهری در این دیدار داشت، اظهار کرد: کاری به این مسائل ندارم. دوست داشتم بهترین عملکرد را داشته باشیم و با این بازی، خودم را ثابت کردم. هواداران در روزهای سخت از من حمایت کردند. خدا را شکر توانستیم در اینجا جواب حمایت‌ها را بدهم.   

حاج صفی: شانس با استقلال یار بود

احسان حاج صفی بعد از دومین شکست متوالی تیمش در فصل جاری گفت: بازی برد و باخت دارد. در این بازی شانس با ما یار نبود. اگر موقعیت‌های ما تبدیل به گل می‌شد، برنده بازی می‌شدیم. شانس با استقلال یار بود و توپ‌هایشان گل شد. اگر موقعیت‌های ما گل می‌شد، بازی را می‌بردیم.

وی تاکید کرد: شرمنده هواداران شدیم که برای ما سنگ تمام گذاشتند و از چند ساعت قبل از بازی ما را حمایت کردند. این بازی را فراموش می کنیم و خودمان را برای بازی حساس با سپاهان آماده می کنیم تا یک بازی خوب انجام دهیم و هواداران  را خوشحال کنیم.

هافبک تراکتور درباره مصاف با تیمش سابقش در اصفهان گفت: صددرصد بازی سختی است. سپاهان تیم خوبی است. امیدوارم شرایط خوبی در اصفهان داشته باشیم.

وریا: روزهای سخت را پشت سر گذاشتیم

وریا غفوری بعد از پیروزی ۴ بر ۲ تیمش مقابل تراکتور گفت: خوشحالی من از این است که تیم به روند خوبش ادامه می‌دهد. تیمی که جوان شده و شرایط سخت را پشت سر گذاشته، اکنون سرپا شده است و خیلی قوی به کارش ادامه می‌دهد و نتیجه تلاش‌مان را می‌گیریم.

وی درباره بازگشت استقلال به جمع مدعیان قهرمانی لیگ برتر اظهار کرد: استقلال تیم با هویت و ریشه‌داری است و همیشه مدعی است. خدا را شکر فاصله کم شده است. هنوز اتفاق خاصی رخ نداده است و حق داریم تا فردا خوشحال باشیم و از فردا برای انجام بازی بعد آماده شویم.

کاپیتان استقلال درباره مصاف با صنعت نفت آبادان و نساجی در هفته‌های آینده گفت: بازی های ما خیلی حساس است. امسال تیم راحتی وجود نداشته است. ان‌شاء‌الله همین روند را در هفته‌های آینده را ادامه می‌دهیم.

غفوری درباره جو ورزشگاه تبریز گفت: خدا را شکر هواداران ما هم در این بازی حضور داشتند. تعدادشان کم بود اما به ما قوت قلب دادند. هواداران تبریزی و آذربایجانی همیشه تیمشان را تشویق کردند. من دو سال در این شهر حضور داشتم و خاطرات خوبی از تبریز دارم.

رضاوند: بهتر می شویم

آرش رضاوند بعد از پیروزی ۴ بر ۲ تیمش مقابل تراکتور گفت: یک بازی شش امتیازی را بردیم. برای رسیدن به پیروزی خیلی تلاش کردیم. از پا قدم من بود که بعد از ورود من چندین گل ردوبدل شد.

وی درباره روند رو به رشد تیمش گفت: از ابتدای فصل گفتیم که بهتر خواهیم شد. روند ما متحول شده و بازی به بازی بهتر می شویم.

هافبک استقلال درباره نزدیک شدن به صدر جدول نیز یادآور شد: تمام تلاش خودمان را می‌کنیم که در کورس مدعیان بمانیم. خدا را شکر امروز هم برنده این دیدار شدیم.

0
0

نسخه قابل چاپ

از سراسر وب

نظر ها