13:59:15 1398/4/16

بازگشت امیری قطعی شود، ترابی لژیونر می شودبا توجه به اینکه نام وحید امیری در ليست خروج تيم ترابوزان اسپور قرار گرفته باید منتظر حضور این بازیکن در پرسپولیس باشیم.

به گزارش نوداد نیوز، سرخپوشان اما با يكسري شرط و شروط مایل به جذب این بازیکن هستند.امیری فصل گذشته، يك نيمكت نشين محض بود و فقط وقتي به ميدان مي رفت كه مهاجمان ديگر مصدوم يا محروم بودند. به همین علت او نتوانست نظر سایر باشگاه های ترکیه را به خود جلب کند و از این رو آنها به صورت رسمي اعلام كردند اميري ديگر جایی در لیست این تیم ندارد و هر تیمی مایل به خدمت گرفتن او باشد باید بايد حدود 700 هزار دلار بابت رضايتنامه اش بپردازند.

اميري در فصلی که پنجره نقل و انتقالاتی پرسپولیس بسته بود می توانست در این تیم بماند اما به ترکیه رفت تا فوتبالش تحت تاثیر تصمیم اشتباه قرار گیرد.او پس از ترک پرسپولیس فکرش را نمی کرد سال بعد باز هم بخواهد در این تیم بازی کند، چرا که مهدي ترابي جوان و با انگيزه در سمت چپ خط حمله پرسپوليس ديده مي شود و هواداران به قدري از اين بازيكن رضايت دارند كه خاطرات خوش خود با اميري را از ياد برده اند. حالا اما امیری از سمت پرسپوليسي ها، تماس جالبي دريافت كرد و در حال بازگشت به تیمی است که یکبار او را در بدترین شرایط تنها گذاشت. این در حالیست که  با اضافه شدن امیری به لیست سرخپوشان ترافيك شديدي در خط  حمله با حضور مهدي ترابي، سيامك نعمتي، علي عليپور،اميد عاليشاه، سعيد كريمي، محمد امين اسدي ايجاد مي شود.

در همين خصوص شایعاتی به گوش می رسد مبنی بر اینکه اگر امیری حضورش قطعی شود ترابی لژیونر می شود و همین خبر کافی بود تا خشم هواداران پرسپولیس در فضای مجازی را برانگیزد. باید منتظر ماند و دید با اضافه شدن امیری آیا ترابی به آرزوی دیرینه اش که همان لژیونر شدن است می رسد یا خیر.

0
0

نسخه قابل چاپ

از سراسر وب

نظر ها