17:16:08 1397/7/19

بازداشت مربی سابق استقلال در شیرازدستگیری مربی سابق استقلال و سرمربی فعلی قشقایی شیراز توسط اینترپل صورت گرفته و آن طور که مدیرعامل این تیم می گوید به دلیل شکایت همسر آمریکایی وی بوده است.

به گزارش نوداد نیوز، ابراهیم طالبی شب گذشته و بعد از شکست مقابل تیم مس کرمان در ورزشگاه 50 هزار نفری پارس اباد شیراز توسط پلیس اینترپل بازداشت شد.

او البته با قشقایی نتایج خوبی گرفته بود اما آن طور که نجف پور،مدیرعامل قشقایی می گوید ماجرا بر می گردد به شکایت همسر امریکایی او : چند مامور لباس شخصی به استادیوم آمدند و به نیابت از پلیس بین‌الملل او را بازداشت کردند. بله او بازداشت شده است. آنها گفتند آقای طالبی را با شکایت همسر آمریکایی‌اش و پیگیری پلیس اینترپل بازداشت کرده‌اند. برای ما هم عجیب بود. او در این مدت فکر کنم ده سالی بود که ایران بوده و مشکلی وجود نداشته.

طالبی را فوتبالی ها با استقلال به یاد می اورند زمانی که رولند کخ را به ایران آورد و خودش هم شد دستیارش روی نیمکت استقلال... اما کمی بعد از استقلال کنار گذاشته شد و بی سر و صدا به المان برگشت ولی آنجا هم دوامی نداشت و 10 سالی می شد که در ایران و در شهر شیراز زندگی می کرد.

نجف پور می گوید: طالبی فعلا در شیراز بازداشت است و به حکم قاضی انگار قرار است به تهران منتقل شود. نمی‌دانم و فکر نکنم قرار باشد او را از ایران خارج کنند و امیدوارم کل مسئله به‌قدری حاد نباشد که ما دچار مشکل شویم. خودش که وقت بازداشت می‌گفت موضوع خیلی جدی نمی تواند باشد. ما امیدواریم این مسئله حل شود و مشکل خاصی نباشد ولی خیلی هم در جریان ریز پرونده نیستیم.

آیا او آزاد می شود؟ فعلا چیزی معلوم نیست.

0
0

نسخه قابل چاپ

از سراسر وب

نظر ها