10:11:33 1397/11/12

اکران "متری شیش و نیم" تا 4 صبح / تماشاچیان اندوهیگن اما راضی!آن طور که به نظر می آید فیلم سینمایی "متری شیش و نیم" اثری قابل توجه از آب در آمده است.

به گزارش نوداد نیوز، گزارش های دریافتی حاکی از آن است که این فیلم در 4 سانس در سینما کورش اکران شده و رضایت تماشاچیان را به همراه داشته است.

البته شمار زیادی هم در پردیس کورش روی کف و پله‌ها فیلم حدوداً ۱۳۰ دقیقه‌ای روستایی را در چهار سانس پیاپی تا نزدیک ۴ صبح تماشا کردند.

این فیلم در اولین اکران خود در این مجموعه با حضور تهیه کننده، کارگردان، نوید محمدزاده و هومن بهمنش فیلمبردار نمایش داده شد و اگرچه داستانی دردناک و تلخ داشت اما مورد رضایت تماشاگران قرار گرفت.

«متری شش و نیم» که همانند اولین فیلم سعید روستایی درباره معضل اعتیاد است، به لحاظ کارگردانی، قصه و مسائل فنی و همچنین موضوعی که مطرح می‌کند در سطح قابل قبولی قرار دارد و آن را می‌توان از فیلم‌هایی دانست که شانس زیادی برای کسب جوایز مهم جشنواره امسال دارند.

این فیلم تصویر تازه و متفاوت‌تری از اعتیاد در جامعه در مقایسه با دیگر فیلم‌های تولید شده مشابه با این مضمون به تصویر می‌کشد و همچنین پلیس‌هایی را در این فیلم می‌بینیم که نسبت به آنچه تاکنون در سینما یا تلویزیون دیده شده واقعی‌تر هستند. اتفاقاً نکته قوت فیلم واقعی بودن و ملموس بودن شخصیت‌های آن است که در دقایق زیادی تماشاگر را با خود همراه و البته اندوهگین می‌کند.

متری شش و نیم هفته آینده برای اهالی رسانه نمایش داده می‌شود.

0
0

نسخه قابل چاپ

از سراسر وب

نظر ها