10:55:40 1398/1/5

اولین کنسرت ارزان توسط محمد معتمدی اجرا شدمحمد معتمدی خواننده موسیقی ایرانی که اواخر سال گذشته از اجرایی شدن طرح و ایده پروژه «هنر برای همه» با همکاری سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران خبر داده بود، روز یکشنبه چهارم فروردین ماه ضمن اجرای اولین کنسرت خود در سال ۹۸، میزبان شهروندان تهرانی در پردیس تئاتر تهران واقع در منطقه خاوران بود.

این در حالی است که تمامی بلیت‌های این کنسرت با قیمتی معادل ۲۵ هزار تومان به فروش رسیده بود.

وی در اغاز کنسرت خود گفت: در اینجا تشکر می‌کنم از کسانی که برای طرح «هنر برای همه» همکاری کردند زیرا فکر می کردم از بین مدیران کسی برای اجرای پروژه پیش قدم نباشد ولی دیدیم اینطور نیست و دوستان ما در سازمان فرهنگی هنری شهرداری از طرح استقبال کردند. حال امیدوارم این طرح همیشگی باشد زیرا ما از این صحنه بیرون می‌رویم و این بقیه هنرمندان هستند که می‌توانند ادامه‌دهنده کاری باشند که امروز آغاز شده است.

این خواننده موسیقی در بخش دیگری از کنسرت خود بیان کرد: زمانی که می‌خواستیم اولین برنامه را اجرا کنیم تمام تلاش خود را انجام دادیم که کم‌کاری در این زمینه اتفاق نیفتد، از این جهت برنامه‌ریزی‌ها را به شکلی انجام دادیم که قطعات مورد توجه شما قرار گیرد. البته ما از آلبوم «حالا که می‌روی» قطعاتی را آماده نکردیم، چون این آلبوم به تازگی منتشر شده و نیازمند برنامه‌ریزی‌های دیگری برای کنسرت است که من به شما قول می‌دهم قطعاتی از این آلبوم را نیز در کنسرت‌های بعدی تقدیم شما عزیزان کنیم.

0
0

نسخه قابل چاپ

از سراسر وب

نظر ها