15:03:22 1398/8/14

پرسپولیس سپاهان و استقلال مدعی قهرمانی هستند

انصاریان: کالدرون هنوز ترکیب را نشناخته اما باید صبور بودعلی انصاریان، مدافع اسبق تیم ملی و پرسپولیس، درخصوص شرایط این روزهای سرخپوشان امیدوار است و این تیم را یکی از مدعیان قهرمانی می داند.

به گزارش نوداد نیوز، انصاریان که هنوز بازی های پرسپولیس را دنبال می کند و علیرغم اینکه به استقلال هم رفته است خود را پرسپولیسی می داند در خصوص وضعیت پرسپولیس می گوید: پیگیر بازی های تیم محبوبم هستم. با وضعیت کنونی تیم آشنا هستم و بازی ها را دنبال می کنم. از این رو باید بگویم واقعاً حیف شد ما در تهران نتوانستیم ماشین سازی را ببریم. اگر علیپور اواخر بازی آن پنالتی را خراب نمی کرد بهترین شرایط را پیدا می کردیم. اگرچه خراب شدن پنالتی در فوتبال طبیعی است ولی شیوه پنالتی زدن علیپور قابل هضم نبود.بنظرم یک بازیکن حرفه ای در آن شرایط خاص پنالتی را چیپ نمی زند. علیپور می تواند اشتباهش را جبران کند و در بازی های بعد با گل هایی که می زند دل هواداران را دوباره به دست آورد. باید از او و پرسپولیسی ها حمایت کرد و اجازه نداد دچار افت روحی و بی انگیزگی شوند. ما اگر ماشین سازی را می بردیم به صدر جدول بیشتر نزدیک می شدیم.

انصاریان ادامه می دهد: ما هم وظیفه ای جز حمایت از پرسپولیس نداریم.این تیم می تواند قهرمان شود.درست است که کالدرون هنوز ترکیب را نشناخته اما این را می دانم که باید صبورتر باشیم و از بازیکنان و کادرفنی حمایت کنیم. به نظرم پرسپولیس پتانسیل قهرمانی دارد. سپاهان و استقلال هم خوب کار می کنند و به نظرم این تیم ها هم مدعی هستند.

وی در پایان می گوید: آخرین کار سینمایی ام کلوپ همسران بود که خوشحالم با استقبال مردمی مواجه شد و اکثر مردم از تماشای آن راضی بودند.باور کنید سینما و ورزش به هم گره خورده است. هرکس من را می بیند یا از فیلم هایمان می پرسد یا از پرسپولیس.به هر حال مردم ما اهل هنر و ورزش هستند و خوشحالم پیشرفت های زیادی در این دو عرصه داشته ایم.

0
0

نسخه قابل چاپ

از سراسر وب

نظر ها