15:59:54 1398/6/5

اصلاً نمي توانم درگير استرس و فشارهای فوتبال شوم

انصاریان: قول می دهم در سینما كلی به مردم خوش بگذرداين روزها علی انصاریان يا مشغول رفت وآمد و مسافرت است يا مقابل دوربين فيلم های سينمايی ديده می شود.

به گزارش نوداد نیوز، انصاریان در خصوص وضعیت این روزهای باشگاه پرسپولیس می گوید: متاسفانه نتوانستم بازی با پارس جنوبی جم را ببینم. خیلی حیف شد چون بازی اول بود و دوست داشتم ببينم اما آنقدر سرم شلوغ بود كه فرصت تماشا پيدا نكردم.فقط روی اينستاگرام، گل مهدی ترابی را ديدم. چه گل قشنگی زد. چند دقيقه از بازی را هم در سايت ها ديدم كه به نظرم پرسپوليس بد نبود. بازي اول هم آنطور نيست كه بخواهيم در موردش نظرات فنی بدهم.دو، سه بازی ببينم و بعد می شود در موردش نظر داد.

انصاریان ادامه می دهد: کالدرون را خيلی نمي شناسم اما انرژی خوبی از عكس ها و مصاحبه هايش مي گيرم. او خوب حرف می زند و كارش را بلد است.بالاخره در لاليگا مربيگری كرده و يكی از بازيكنان فينال جام جهانی بوده، پس نمی تواند مربی بدی باشد. من فكر می كنم در پرسپوليس مربی موفقی شود به خصوص كه تيم خوبی هم دارد.البته كار در ايران با همه جای دنيا فرق دارد ولی از صميم قلب برايش آرزوی موفقيت می كنم.من برای هر كس آرزوی موفقيت كردم، طرف توانسته يك روز در ميان، قهرمان شود!

انصاریان درباره بازی حساس این هفته برابر تراکتور سازی می گوید: عجب بازی سختي است. امیدوارم پرسپولیس برنده بازی باشد. سرمربي تراكتور آقامصطفي )دنيزلی(است.او را خيلی دوست دارم. نامردها نگذاشتند در پرسپوليس بمانم وگرنه آقا مصطفي مرا مي خواست.به چند نفر هم پيغام داد كه انصاريان را برگردانيد.می گفت شماره 8 را می خواهم ولي آدم های ديگر نگذاشتند. من كسی را نمی شناسم كه آقامصطفی را دوست نداشته باشد. دنيزلی، علي پروين تركيه ای هاست!

انصاریان در خصوص پیشنهاد مشهدی ها برای حضور در کادر فنی شهر خوردو می گوید: حقيقتش به من پيشنهاد خوبی دادند چون رفقای خوب من در آن باشگاه فعاليت می كنند و خودم هم عاشق شهر مشهد هستم ولی خيلی فكر كردم و با خودم كنار نيامدم.اصلاً نمي توانم درگير استرس و فشارهای فوتبال شوم. اگر قرار بود مربی شوم، وقتی علي كريمی در نفت تهران و سپيدرود به من پيشنهاد داد، می رفتم و  دستيارش مي شدم. واقعاً ديگر نمی توانم اين استرس ها را تحمل كنم.

وی در پایان در خصوص فیلم جدید که در آن ایفای نقش کرده است می گوید: فيلم داريم، چه فيلمی! قول می دهم با اين فيلم مردم را حسابي بخندانيم. خيلی قصه خوب و جالبی دارد.اسم فیلم كلوپ همسران است و من در كنار محمدرضا شريفي نيا، ميترا حجار،شقايق فراهانی، محمدرضا هدايتي،بيژن بنفشه خواه، گوهر خيرانديش، سميرا حسن پور، رضا بنفشه خواه بازی می کنم.قصه در مورد كری خوانی بين زنان و مردان است كه در جزيره كيش اتفاق می افتد. موقعيت های طنز اين فيلم عالی است.بليت بخريد، برويد سينما و فيلم را ببينيد.قول می دهم كلی به مردم خوش بگذرد.

0
0

نسخه قابل چاپ

از سراسر وب

نظر ها