10:37:24 1397/6/23

انتقال انصاری‌فرد به ناتینگهام فارست نهایی نشده است!سرمربی ناتینگهام فارست اعلام کرد که انتقال مهاجم ایرانی المپیاکوس به این تیم نهایی نشده است.

به گزارش نوداد نیوز، به نقل از سایت ناتینگهام پوست انگلیس، آیتور کارانکا، سرمربی اسپانیایی ناتینگهام فارست تاکید کرد که باشگاه در حال انجام اقدامات لازم برای امضای قرارداد با کریم انصاری فرد، مهاجم ایرانی به عنوان بازیکن آزاد است.

بعد از تلاش های ناتینگهام فارست برای جذب بازیکن 28 ساله ایرانی کارانکا تاکید کرد که قرارداد بازیکن ایرانی هنوز تکمیل نشده است و او به بازی شنبه مقابل سوانسی نخواهد رسید.

کارانکا گفت: من می دانم که چیزی وجود دارد که احتمال وقوعش است. من همیشه گفتم چیزی وجود دارد که اگر این اتفاق بیفتد امری خوب برای ماست. کریم بازیکن خوبی است. اگر بتوانیم او را جذب کنیم این امری عالی برای ما خواهد بود. انتظار ندارم که او در این هفته به جمع ما اضافه شود.

این سایت انگلیسی در ادامه نوشت: کارانکا به صراحت درباره جذب انصاری فرد صحبت می کند و تاکید می کند که مذاکرات به مراحل پیشرفته ای رسیده است. شما منتظر این هستید که در ابتدای هفته آینده این انتقال انجام شود.

این حرف های سرمربی ناتینگهام فارست درحالی است که دو روز پیش برخی از رسانه های داخلی مدعی شدند که انصاری فرد رسما به این تیم انگلیسی پیوسته اما با سخنان سرمربی ناتینگهام فارست مشخص شد که هنوز انتقال مهاجم ایرانی نهایی نشده است.

0
0

نسخه قابل چاپ

از سراسر وب

نظر ها