12:27:31 1398/5/20

با اعمال سلیقه شائبه مهندسی لیگ مطرح می شود

انتقاد زرینچه از تعلیق حکم بازی پرسپولیس - سپاهاناستقلال خوب تمرین می کند ولی هنوز تکلیف تاریخ برگزاری اولین مسابقه اش در لیگ برتر مشخص نیست.

به گزارش نوداد نیوز، جواد زرینچه مربی استقلال در این خصوص می گوید: در چنین شرایطی نگهداری تیم سخت می شود و این فقط مشکل استراماچونی نیست و همه تیم ها و مربیان با آن دست به گریبان هستند. برای همه تیم ها هزینه می شود و طبیعی است اگر تاریخ دقیق آغاز بازی ها اعلام نشود، فوتبال زدگی بازیکنان برای تمام مربیان و مدیران دردسر ایجاد می کند. تاریخ آغاز فصل باید هرچه سریع تر توسط فدراسیون فوتبال و سازمان لیگ اعلام شود تا براساس آن برنامه ریزی تاکتیکی دقیق انجام بدهیم.

زرینچه در خصوص بازگشت احتمالی امید ابراهیمی به فوتبال ایران می گوید: به نظرم امید با یک تیم قطری دیگر قرارداد می بندد و همانجا می ماند.بعید می دانم امید به فوتبال ما بازگردد.البته اگر به فوتبال ایران برگردد ما از بازگشت او استقبال می کنیم چون بازیکن توانمندی است.

زرینچه در خصوص رای تعلیق شده بازی سپاهان و پرسپولیس می گوید: این مسائل ما را اذیت می کند و ناراحت می شویم. تیم ها و هواداران شان محترم هستند؛ از دوستان پرسپولیسی گرفته تا هواداران عزیز سپاهان ولی واقعیت امر این است که قانون باید سرلوحه کارمان باشد. طبق قانون اعلام کردند پرسپولیس و سپاهان محروم شده اند اما حالا حرف از تعلیق و بخشودگی به میان آمده است. نباید کاری کنیم تا از آن بوی اعمال سلیقه به مشام برسد و شائبه مهندسی لیگ مطرح شود تا هواداران استقلال معترض شوند که قهرمان لیگ برتر از قبل مهندسی شده است .همه هواداران محترم، ولی وقتی یکسری از آنها اشتباه کرده اند، بدیهی است باید تاوان اشتباهاتشان را هم پس بدهند دیگر. این مسئله ای است که در قانون با صراحت آمده و انتظار همه ما این است که با صراحت و قاطعیت هم اجرا شود.

0
0

نسخه قابل چاپ

از سراسر وب

نظر ها