13:15:15 1397/12/18

امیر محمد علامه،نوجوانی که دیبالا پیراهنش را برایش فرستاد،استقلالی است یا پرسپولیسی؟مدتی پیش ویدیویی در فضای مجازی منتشر شد که پسر بچه ای با پای چپش هنرنمایی می کرد.

به گزارش نوداد نیوز، امیرمحمد علامه 10 ساله به دلیل علاقه ای که به یوونتوس و دیبالا داشت حالا شهرت جهانی پیدا کرده و پس از آنکه دیبالا شخصا ویدیو هنرنمایی او را دید پیراهنش را به عنوان هدیه برایش ارسال کرد.

حالا شرکت آدیداس با استفاده از تصویر او جدیدترین کلیپ تبلیغاتی اش را منتشر کرد که بازتاب جهانی داشته است.امیرمحمد از این اتفاق خوشحال است و می گوید: فکرش را نمی کردم که تا این حد معروف شوم. من همیشه عاشق فوتبال بودم و حس خوبی دارم .همه جا از من تعریف می کنند.بعد از اینکه دیبالا برایم لباسش را هدیه فرستاد از ته دلم خوشحال بودم و تا صبح نتوانستم بخوابم.

امیر محمد ادامه می دهد: همه از من می پرسند آبی هستم یا قرمز.پدرم پرسپولیسی است و پسر خاله ام استقلالی و پیراهن های این دو تیم را برایم می خرند اما برای من فرقی نمی کند.همه اطرافیانم به من می گویند سبک بازی ام شبیه مسی است اما من خودم عاشق دیبالا هستم و فقط او را ترجیح می دهم.

امیرمحمد درباره آینده فوتبالی اش می گوید: شهر ما از لحاظ امکانات ورزشی شرایط مناسبی ندارد.از آکادمی کیا و سپاهان با خانواده ام تماس گرفته اند و قرار است در فصل تابستان به یکی از این آکادمی ها برسم.خودم خیلی دوست دارم با آقای مهدوی کیا کار کنم  تا بتوانم پیشرفت کنم.دوست دارم روزی در تیم ملی بازی کنم و لژیونر شوم.

متن کامل مصاحبه او را می توانید در صفحه 2 شماره امروز روزنامه خبرورزشی و از طریق عضویت در اپلیکیشن تیتر بخوانید.برای دانلود از لینک زیر استفاده کنید:

http://bit.ly/2TuiHzu

0
0

نسخه قابل چاپ

از سراسر وب

نظر ها